Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki 27 évesen azt...

Ha valaki 27 évesen azt mondja sose szeretne gyereket, akkor az már nem fog változni?

Figyelt kérdés

Én rólam van szó, csak így könnyebb volt megfogalmazni a kérdést.

Az okok:


Halmozottan mentális beteg vagyok és az egész családfám problémás mentálisan, minden felmenőmnek van valami nagy baja (komolyan).


Nincs bennem anyai ösztön. Nem olvadok el ha kisgyereket vagy kisbabát látok, csak udvariasságból mondom rá hogy cuki mert elvárják de amúgy nem tudok velük mit kezdeni és totálisan hidegen hagynak.


Érszűkületes a lábam 27 évesen (apai nagypapámtól örökölhettem).


Van párom és ő sem szeretne gyereket. Ő is úgy gondolkozik ahogy én és támogat engem mindenben.


Teljesen függök érzelmileg a szüleimtől, velük lakom, nagyon sok szívességet teszek nekik és én ebbe teljesedek ki. Szinte az egész időmet lefoglalják.


Olyan munkám van, ami később kínos lenne ha vállalnék gyereket és magyarázkodnom kéne előtte. Nem szeretném abbahagyni ezt a munkát, én ebben fejlődöm és teljesedek ki, ameddig csak megy, addig csinálom.


Egyszerűen csak nem férne bele az életvitelembe egy gyerek.


Undorítónak tartom azt a tipikus gyerek szagot.


Tudom nagyon betegnek tűnik de később ha már nem lesznek szüleim én ki szeretnék lépni az életből, legalábbis azt akarom hogy én hozhassam meg szabadon a döntést hogy befejezem-e vagy önszántamból maradok tovább, mert most csak miattuk vagyok itt és nagyon jó lesz amikor az én kezemben lesz a döntés. Egy gyerek ebben is akadályozna, végleg a Földi élethez kötne és nem szállhatnék ki belőle soha. Akkor sem ha nagyon rosszra fordul.


Félnék a szülés fájdalmától, a testi változásoktól, reggeli rosszullétektől. Attól is hogy utána kövér maradnék és nem “menne vissza” a testem.


Toxikus ember vagyok.


Biztos van még.


Egyébként 2021 óta spirállal védekezek, sose voltam még terhes ha egyszer a spirállal megfogannék akkor elvetetném és elköttetném magamat utána Szlovákiában. Havonta tesztelek, akkor is ha megjön, biztos ami biztos. 50 évesen (ha megérem) el szeretném majd mondani magamról hogy én sosem voltam terhes. :)


——


Ezek alapján van esélye hogy valaha mégis máshogy hozza az élet vagy megnyugodhatok és kijelenthetem hogy nekem sosem lesz gyerekem?



2023. máj. 28. 22:28
A kérdező szavazást indított:
100% hogy sosem lesz gyereked, nyugi
Még sok minden történhet, nem lehet ezt így kijelenteni
37 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is hasonló véleményen volt, és mai napig nem változott semmi. Gyereke sincs.
2023. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor jó.🙂
2023. máj. 28. 22:33
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy én szüljek, mert nem vágyok gyerekre és pénzem sem lenne normálisan felnevelni. Amúgyis folyton vannak gondjaim a menstruációmmal is, el nem tudom képzelni, hogy én azt a fájdalmat amivel egy szülés jàr, egy gyerekért bevállaljam, akire ráadásul nem is vágyom. De ez majx kiderül később, van akiben átkattan valaki, bennem nem hiszem, hogy fog.
2023. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond, a társadalmat lehet zavarja ha egy nő azt mondja, hogy ő nem szeretne gyereket.Engem személy szerint nem zavar meg persze titeket sem. Nagyon sok pár nem szeretne gyereket, ezzel semmi gond nincs 🙏 Szeressétek egymást ez a legfontosabb 💖

Nem hiszem hogy változna a hozzáállásod vagy a véleményed erről.Szerény véleményem szerint neked nem való gyerek.Szülessen gyermek olyan családba ahol vágynak rá.

2023. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök oké, ha nem akarsz gyereket főleg ha a párod is így van veled. Az is figyelemreméltó, hogy számba veszed a mentális kapacitásod és öröklődésed, amit nagyon nagy eséllyel a gyereked is öröklődne. Lehet boldog élet gyerek nélkül is
2023. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sosem akartam gyereket, ez 30 éves korom után sem változott. Szerencsére párom is így érez. Mi másban találjuk meg a kiteljesedést.
2023. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Én 27 évesen épp akartam, így 38 évesen meg örülök, hogy még nincs. Már nem akarok, mert gáz ez a világ.
2023. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Én ilyen feleségre vágyok csak még nem sodort össze az élet egy ilyen emberrel.

23f

2023. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha megváltozna se vállalj!

Ennyi baj mellé nem hiányzik, és jó eséllyel a gyerek is örökölne valamit.

2023. máj. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem valószínű, hogy változni fog, DE. A változókor szele még nem legyintett meg, sok nő bekattan 40 körül és rájön, hogy gyereket akar.

Szóval én egyedül itt látnám esélyét ennek, ha a hormonjaid majd egy olyan 12-13 év múlva bezavarnak. Egyébként nem hiszem, hogy változni fog az elmondottak alapján.

2023. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!