Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túrázás, természetjárás...

Túrázás, természetjárás tényleg 'boomer' szórakozásnak számít már?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A természetjárás szerintem sok szempontból nagyon praktikus szórakozás, példának okáért nem lehet találkozni olyan hülyékkel, akik "boomer" szórakozásnak tartják, meg olyanokkal sem, akik azért nem kirándulnak, nehogy "boomer"-nek nézzék őket.
2023. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem hinnèm.
2023. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne az? Eleve hülyeség ez a boomerezés itt Magyarországon.
2023. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves kor nálad kérdező a boomer besorolás?

Amúgy szerintem ez nem korfüggő.

2023. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Azért boomerezi le valaki kínjában, mert az igazán aktívan túrázók a 40-70 közötti korosztályból tevődik ki?

Nem boomerezni kéne, hanem példát venni, felállni a fotelből, elengedni a mobilt és megtapasztalni a számos pozitív hatását.

2023. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy mennyire boomer,de legalább értelmes dolgot csinál az,aki rendszeresen túrázik.
2023. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ifjabb korosztályokat még a számukra elérhetőnek vélt célok elérése köti le - súllyal. Aztán amikor egyre több körülmény tisztul le körülöttük, egyre több idő marad (pl.) természetjárásra (is).
2023. máj. 31. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!