Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire normális ha egy 23...

Mennyire normális ha egy 23 éves fiú a szüleit nyaggatja, hogy menjenek el ide-oda?

Figyelt kérdés
Csak szerintem nem igazán normális ez már ennyi idősen?

2018. júl. 28. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha egyedül nem képes meg tenni 10-20 kmt vagy éppen le menni a boltba, akkor nagyon furcsa.


Ha időnként a szüleivel szeretne tölteni egy kis időt. Pl.: Elmenni egy moziba, étterembe stb... akkor teljesen normális.

2018. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Itt inkább olyanokról van szó, mint együtt strandolni , sétálni stb.

Ennyi idősen ha már van munkahelye az embernek (neki van, fixen) akkor már együtt se szoktak élni a szülővel , nem hogy még őt nyaggassa hogy szórakoztasson apu meg anyu..?!?

2018. júl. 28. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem teljesen rendben van, ha szeretne kikapcsolódni a szüleivel.
2018. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Értem, de mért ne lenne furcsa jóban lenni és eljárni helyekre a szüleiddel?


Én csak akkor tartom furának ha valaki rájuk akaszkodik, de hetente egy étterem vagy ritkán egy starnd vagy séta (amit te írtál) teljesen normális.

2018. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
4# Vagyok :) Rosszul forgalmaztam. "Mért ne lenne normális"
2018. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezesteben lehet csak nekem furcsa, hogy valaki mindig hisztizik a szüleinek 23 évesen, hogy szórakoztassák őt :\
2018. júl. 28. 15:33
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Mindjárt rátérünk arra is, hogy miért nincs csaja sem. Mert ugyebár kötelező úgy viselkedni, ahogy a társadalom elvárja.
2018. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha szülők nyaggatásnak érzik akkor baj van. Ha őket nem zavarja, akkor semmi kivetnivalót nem látok abban, hogy 23 évesen egyéb társaság híján szívesebben tölti a szüleivel az időt, mint egyedül..


Ui: egyáltalán nem egy általános dolog, hogy 23 évesen ha dolgozik az ember külön él. Egy ember fizetéséből, szülői segítség nélkül nem annyira egyszerű különköltözni pár év alatt.

2018. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
#7, nem a társadalom várja el, csak a kérdezőfélék.
2018. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is normális, neked van fura elképzelésed erről, esetleg nem olyan a kapcsolatod a szüleiddel és ezért tartod nem normálisnak a dolgot.
2018. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!