Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne egy film amit újra...

Ha lenne egy film amit újra átélhetnél úgy mintha először látnád, mely lenne az? Mi az ami a legjobban meghatott?

Figyelt kérdés

Kitörölhetnél egy filmet az emlékeidből, hogy újra átélhesd azt amit először.

Számomra a Pókember: Nincs Hazaút lenne.

Premier előtt IMAX-re mentem, emlékszem telt ház volt, nagy mázlimra legjobb helyen sikerült foglalni mert percek alatt összeomlott a rendszer annyian próbáltak foglalni.

Tobey-n és Andrew-on felnőtt közönséggel volt tele a mozi, sokan Pókemberes pólóban, sapkában jelentek meg, mintha valami rajongói találkozón lettél volna.

Életem legszebb moziélményében lehetett részem, amit azelőtt soha nem tapasztaltam közönségi szinten a többi nagy film premiernél se.

A kisebb-nagyobb cameoknál ujjongás, poénoknál nevetések, a film végét pedig tapsvihar követte.

Az YT-on megtalálható "Audience reaction" videókhoz tudnám a legjobban hasonlítani az élményt. A filmet pedig megkönnyeztem a végére, mert vissza hozta a gyerekkorom és így volt vele az egész terem akik szintén ezen nőttek fel. Szomorúság fog el a vége miatt, mert egy alapvetően darkos film szomorú véggel, amiben Peter megtanulja, hogy mekkora felelősséggel jár az erő amit kapott és, hogy nem fedheti fel többé bárki előtt a valódi énjét mint ahogy a 2 tapasztaltabb Pókember is tette a kezdetek óta. Viszont boldog is vagyok, mert nincs is szebb annál, hogy ez az új kezdet Tobey és Andrew által indult el.

Ezen kívűl talán a Csillagok között és a Egy Kutya négy élete amiket megkönnyeztem, pedig nem vagyok érzékeny típus.


2023. jún. 1. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hatodik érzék. Számomra az első olyan film volt, aminek a vége egy hűb*zdmeg csavar. Még apám adta a cd-t, hogy nézzem meg, tetszeni fog. Otthon elkezdtem nézni, mi ez? Hülye dráma valami gyerekről. Miből gondolta apám, hogy tetszeni fog? Aztán kezdett átmenni horrorba, aztán a végén hűűű... Na ezt az érzést azóta sem adta vissza semmi
2023. jún. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mátrix.
2023. jún. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A bárányok hallgatnak, soha egy film sem volt olyan hatással rám, mint az. Lebilincselő, izgalmas és érdekes. Amikor először láttam, teljesen a hatása alatt voltam. Azóta már megnéztem vagy 200x. :D
2023. jún. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hachi
2023. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Oldboy, Avengers: endgame
2023. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!