Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon gáz a...

Szerintetek nagyon gáz a hozzá állásom? lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nem vagyok egy érintőképernyős teló fan.

valamiért, jobban kedvelem a nyomógombos telókat, hiszen azokon is van net kapcsolat, sőt 4g hálózat is.

de sokan azt hiszik nincs pénzem érintős telóra, holott lenne, de az én igényeim kielégítik a nyomógombos telók, így 2023-ban is.

ezt miért nem tudják elfogadni az emberek?

miért hiszik hogy aki nyomógombos telót használ, az kb hajléktalan?

ennyire előítélesek lettek az emberek, hogy mást lenéznek, hiába boldog egy nyomógombos telóval?



#nyomógombos telefon #Társadalmi megítélése
2023. jún. 2. 13:01
1 2
 1/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
44%
Nagyobb gáz, amikor a Gyakori Kérdéseken azzal hitegetsz másokat, hogy 300 millió van a számládon.
2023. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha zavar, vegyél valamilyen extravagáns nyomógombost, léteznek egész dizájnos darabok is, bár nem mindegyiket forgalmazzák erre. Régen voltak prémium (fém) nyomógombos telefonok is, de azok rég kihaltak. Az érintőképernyővel van bajod egyébként, vagy bonyolultnak tartod a kezelésüket?
2023. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Kit érdekel mit gondolnak mások? Ha te jobban szereted a nyomógombosat, akkor használd azt. Aki meg beszól a telefon miatt, annak a felfogása egyenlő egy 5 évesével
2023. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ezzel miért foglalkozol?

Ha neked megfelel a nyomógombos telefon, használd azt! Szerinted én mit használok? Törődöm is én vele, hogy ki mit gondol...


De ha megnyugtat, kezdi reneszánszát élni a dolog. Egyre népszerűbb a z generáció köreiben.

2023. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kifejezetten okos nyomógombos telefonok, én is gondolkozok már egy ideje azon, hogy beruházok egyre.
2023. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
A kérdésed gáz.
2023. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező: A saját egocentrikus nézőpontjukból szemlélik ezt, azért hitetlenkednek.
2023. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
Nem. De a saját érdekedben ne foglalkozz másokkal.
2023. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szirty ***** válasza:

"...de sokan azt hiszik..."


Ne menj olyan emberek közé. Vagy pózolj.

2023. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2023. jún. 2. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!