Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságok, viselked...

Milyen tulajdonságok, viselkedési formák azok ,amelyek férfiatlanok a nők szemében?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 21:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj meg indoklást is megfogalmazni, azon legalább le lehet gondolkodni. Őszintén nem tudok mit kezdeni azzal, hogy próbálsz sértegetni, mint azt, hogy leszarom.
2023. jún. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

#21 kérek szépen indoklást. :) Hol van?

Érvelés nélkül odabasztál "véleményt". Ez szerinted korrekt?

2023. jún. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
27%
Az egyik agysejteddel olvasd el a kérdést, amiben pont a véleményemre voltak kíváncsiak (nem úgy, mint én a tiédre), a másikkal pedig értelmezd a válaszom. Hiszek benned, menni fog!
2023. jún. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

02:50-t idézem:

"Tanulj meg INDOKLÁST is megfogalmazni"


ÖNELLENTMONDÁSBAN EVVEL:


02:57 :

"pont a véleményemre voltak kíváncsiak"

[és nem indoklásomra]


Gratulálok, Ön végtelenül értelemes.

2023. jún. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
80%

Kolléganők,szomszéd nők és barátnők,valamint magam közös nézete alapján a legrosszabb, legférfiatlanabb,


ha 30 felett az ANYJÁVAL él !!!

2023. jún. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
94%

Bizonytalanság.

Érzelmek, indulatok kezelési képességének hiánya.

Folyamatos hárítás, felelőtlenség, hazudozás.

Tapintatlan, udvariatlan, folyamatosan pöcsméregető, gyerekes viselkedés.

Neveletlen stílusú rivalizálás, másokat mindenért cikiző, terelő, önfelmentő stílus.

2023. jún. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
95%
A válaszok alapján ideje felvenni az illogikus mocskolódást is felvenni a listára. Kevés visszataszítóbb van egy mérges csivavára emlékeztető faszinál.
2023. jún. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy inkább nőkre értettem “ nők szemében” de van amelyik férfi ezek szerint nő 🫡🫡
2023. jún. 5. 09:14
 29/34 anonim ***** válasza:
14%

20as, te most belekötöttél a 18-asba? Minek? Válaszolt a kérdésre, írt tulajdonságokat amik szerinte megfelelnek a kérdésnek.


28, Kérdező, nem írtad, hogy csak nőket kérdezel. Sok férfi ismeri a nőket, így azt is, hogy mit tartanak férfiatlannak.


Egyébként nekem anno egy forgatáson egy zombi-apokalipszis-tüntetés közepette (Inferno film forgatása:D) egy tünde-szerű elég bomba csaj azt mondta, hogy

"Számomra a férfi ott kezdődik, hogy tud tüzet gyújtani":D


Ez is egy szempont, még ha nem is túl elterjedt. És valóban, az én feleségem is mondta, hogy hát elég gyatra voltam amikor bénáztam a tűzgyűjtással aztán ő 5 perc alatt megcsinálta:D Persze azóta már elég ügyesen gyújtok tüzet:D

2023. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
18-as és 26-os, mégis az ilyen tulajdonságokkal rendelkezőknek garantáltan van párjuk...
2023. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!