Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvárnád jövőhonapot vagy...

Megvárnád jövőhonapot vagy leszámolnál?

Figyelt kérdés
anyám az új cégnél kezdett el dolgozni. ahol nettóban 11000 Ft jár napjára. 23 nap volt most, ő 8-án lett felvéve. így 18 napja volt. így kb bónusz nélkül ami 20 ezer ft kb 170 körül kellet volna kapjon. és 94 ezret kapott... levolt döbbenve. szólt a nagyfőnöknek aki aztmondta rosszul utaltak de majd jövöhónapban kifizeti neki az elmaradást! azért 80 ezerrel kevesebbet utalni ennyire tévedni ez durva... és most nemfogja elutalni neki csak jövöhonapba...
2023. jún. 6. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Már anyukádat is odavitted, ahol te is dolgozol?
2023. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván leszámolnék.
2023. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamunak hangzik.. még, ha tévednek is utalásnál egy cégnél akkor sem az van, hogy BOCSI majd a jövő hónapban megkapod.
2023. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nem lektorként dolgozol.... :S


A melóhelyet mindenképpen fenyegessétek meg, hogy feljelentitek őket a navnál, valamint emlegessetek ügyvéd ismerőst! Nem baj, ha nincs, úgysem tudják! Ez mindig beválik, én még ezzel a módszerrel minden helyen megkaptam, ami járt, és amit nem akartak kifizetni. Még a férjem fizetését is kiharcoltam egy olyan helyen, amiről utána kiderült, hogy rendszeresen nem fizetik ki a dolgozókat.

2023. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg megmondanám hogy a számlákat e hónapba kell befizetni meg e hónapban is megkell élni szóval adják oda a fizu másik felét most, és ne jövőhónapban.
2023. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvéd
2023. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló szar cégnél dolgozok, de az enyém még szarabb.

Én megvárom a jövő honap véget, és viszláááát!

2023. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!