Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha a horkolásoto...

Mit tennétek, ha a horkolásotok zavarná a párotokat?

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 20:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Vettem neki füldugót.
2023. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
az oldalamra fordulnék. csodát tesz
2023. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A tesóméknál a külön hálószoba lett a megoldás.
2023. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen orragaszt venni, kipróbálnám... Nem is jó, ha horkol az ember, asszem nem jutsz így megfelelő mennyiségű oxigénhez.
2023. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Máshol alszik
2023. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk ez régi probléma. Nagy nehezen rávettem, hogy műtesse meg az orrát. Sajnos nem lett jobb, most ülve alszik, nagyjából beválik, de hajnalra mindig elfekszik álmában. Amíg nem volt gyerekünk, füldugóval aludtam mellette, de utána már nem mertem betenni, mert nem hallanám, ha felébred a gyerek.

Sajnos csak két szobánk van, a szomszéd szobába is áthallatszik, annyira erősen horkol. Nagyon sok konfliktus van miatta köztünk, éjjeli, reggeli veszekedések. Már gyűlölünk lefeküdni aludni. Van, hogy csak hajnali 2 kor fekszünk le, amíg már nem látunk a fáradtságtól, mert szeretjük egymást és nem akarunk veszekedni. Sehogy sem jó...

2023. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
8%
Meglepődnék. Olyan mélyen alszik, hogy egyszer a porszívó indult be áramszünet miatt és még az se zavarta. Ő ha leteszi a fejét alszik. Nem hallgatózik, nem problémázik. Aki ezeket csinálja nem fáradt eléggé.
2023. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a külön szoba jött be.

Néha még így is áthallom a horkolasát.

2023. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a férjem horkol néha durván. Lökdösni szoktam,akkor picit abbahagyja de hiába fekszik át másik oldalára ő bármilyen testhelyzetben tud horkolni.

Az a baj hogy füldugót ébren se viselem el, alvásnál végképp nem tudnám.

Külön szoba se játszik mert nincs annyi. Nálunk marad a lökdösés

2023. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig én alszom el előbb. Utána meg horkolhat.
2023. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!