Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel tervezzük hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaik818 kérdése:

Barátnőmmel tervezzük hogy együtt szeretnénk aludni először. Mit tegyek a horkolásom ellen?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tervezzük hogy szeretnénk együtt aludni először, de én horkolok és nem úgy hogy egyszer kétszer felhorkantok hanem mikor már mélyebben alszom akkor elég hangosan:/...mondtam már neki hogy csak akkor alszunk együtt ha nem zavarja ha össze nyalazom, össze rugdosom, vagy horkolok, de szerintem nem vette komolyan. Nem szeretném ha ez miatt nem tudnánk együtt ludni. Mit tudok tenni a horkolásom ellen? 17/F

2019. nov. 10. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha mélyen alszik a barátnőd szerintem nem venné észre azért nyomjatok be valami tv-t háttér zajnak úgy talán nem annyira feltünő ha horkolsz
2019. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mikor kérdeztem tőle hogy mélyen alszik e azt mondta hogy igen, de félek hogy felébredne rá
2019. nov. 10. 23:20
 3/9 A kérdező kommentje:
+elég korán fel szokott ébredni,én meg pont hogy sokáig alszom:/
2019. nov. 10. 23:36
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Ezzel sajnos nem nagyon tudsz mit tenni, majd baratnod megszokja 😃


Mennyivel szokott korábban kelni?

2019. nov. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Én lány vagyok, és horkolom, az orrsövény ferdülésem miatt. Gondolhatod. Ez szerintem 'gázabb' mintha egy fiú horkolna.

A barátomat nem érdekelte, a barátnődet se fogja. Ha sokáig együtt lesztek, ugyis megszokja, nem egy válóok. :)

Szóval nyugi

2019. nov. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4/5 Hát igazából változó. Ő van hogy 7 kor de van amikor 9 körül kel fel. Én szinte mindig 9 körül (persze hétvégente)
2019. nov. 11. 00:09
 7/9 A kérdező kommentje:
5/6 Hát remélem hogy nem fogja zárni/érdekelni. Csak azért attól félek hogy nem fog tudni aludni tőlem:/
2019. nov. 11. 00:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki mégegyszer, komolyan, hogy ez a problémád, meg fogja érteni
2019. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Füldugò! Aranyat ér.
2019. nov. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!