Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha a horkolásoto...

Mit tennétek, ha a horkolásotok zavarná a párotokat?

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 20:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mivel ez életveszélyes is lehet, ezért nem szeretem.

Körzeti orvoshoz kell menni, beutal alváslaborba.

Amúgy ilyenkor elsőnek meg kell nézni, hogy a párod kap-e rendesen levegőt közben?

Ha nem, akkor sürgős megoldás kell!

2023. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A kérdés azt célozza, hogy én, a horkoló mit tegyek/tehetek, ha én horkolok, és ez a páromat zavarja. Köszi azokat a válaszokat is, akik arra válaszoltak, amit nem kérdeztem, hogy mit tegyen a pár, a másik fél. És nem az a kérdés, hogy a saját egészségem megóvása, az életem megmentése érdekében mit tegyek, hanem hogy tudom a legjobban kezelni azt a helyzetet, hogy a páromat zavarja a horkolásom.
2023. jún. 7. 06:36
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgaltatod magad
2023. jún. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A józan ész is azt mondja, hogy azonnal orvoshoz mész.
2023. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Minden horkoló orvoshoz fordul? Én ezt nem gondolom.
2023. jún. 7. 11:27
 16/20 anonim ***** válasza:

Ja, hogy elkezded a kifogásokat keresni?

Akkor ez már a te bajod.

Minden ÉRTELMES horkoló orvosoz fordul, amennyiben súlyosabb esetre gyanakszik (vagy tudja).

2023. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
61%
Megműttetném az orrsövényemet.
2023. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A kérdés azért született, mert engem gúnyolt a párom ezért. Persze, nem is neki kell ezt megoldania, hiszen én horkolok. Én nem tudtam ezt jól megoldani, és úgy tűnik, a problémát valahogy egyre kevésbé sikerült megbeszélnünk is, ezért próbáltam másoktól ötleteket nyerni, hogy kellett volna csinálnom.
2023. jún. 7. 19:21
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha az eset súlyosabb, akkor kizárólag az orvos tud segíteni, a vajákos módszerek ilyenkor egy nagy kövér nullát érnek.

Másrészt viszont az, aki gúnyol téged ezért, az nem a párod, csak valamiért ott alszik veled.

Azt ugye tudod, hogy ez a hirtelen halálon kívül lassú elhülyülést is tud okozni?

2023. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Vége is lett a kapcsolatnak. Nem pont ezért, de azért rosszul esett ez is.
2023. jún. 7. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!