Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki introvertált, akkor...

Ha valaki introvertált, akkor lehetséges, hogy amiatt használja kevesebbet a Messengert, és válaszol szűkszavúbban?

Figyelt kérdés

2023. jún. 7. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Persze, èn is introvertàlt vagyok, ritkàn messengerezek, viszont ha kèrdeznek èn bőbeszèdűen vàlaszolok. De nem szoktam kezdemènyezni. Màsok lehet, hogy csak egyszerűen nincs kedvük beszèlni ès ezèrt vàlaszolnak ìgy, de igen ez inkàbb az introvertàlt szemèlyekre jellemző.
2023. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem függ össze. Mondjuk én inkább ambivertált vagyok (a kettő szélsőség között valahol), de van, akivel sokat tudok beszélgetni, és van, akire nem reagálok, mert cseszik felfogni, hogy mi a probléma a kommunikációjával, én meg nem fogom kismilliószor elmagyarázni.
2023. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Introvetált vagyok. Azért nem használom a Messenger mert utálok írni. A személyes beszélgetések jobban vonzanak
2023. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%

Mi az a Messenger ?

Új bolygó?

2023. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cubina ***** válasza:

A Messenger egy űrszonda, melyet a Johns Hopkins egyetem építtetett. Két napelemtábla termeli az elektromos energiát. Az űrszonda teljes tömege 1093 kg, amiből 607,8 kg hajtóanyag és hélium.

Ja, és azonnali üzenetküldésre is használják egyesek.

:) :D (:

márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!