Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltként, aki egyáltal...

Introvertáltként, aki egyáltalán nem bulizós egy kisebb egyetemen egy nem egyetemi városban, vagy egy egyetemi város nagyobb egyetemén érezném jobban magam?

Figyelt kérdés

Nyilván az oktatás színvonala is számít, de azért szeretném jól érezni magamat a hétköznapokban.


Pl Pécsett és Szegeden milyen az élet? Nem túl nyüzsis?

Ezeken felül még Veszprémbe adtam be a jelentkezésem. Az lenne legközelebb. De az a legkevésbé ismert egyetem, és az nem is egyetemi város. Egyetemi bulikra, nagy összejövetelekre nincs szükségem. Kirándulós, vagy otthonülős vagyok.


2023. jún. 3. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhol, ez attól függ, hogy mennyire találsz hozzád hasonló embereket és ezt nem feltétlenül a környezet határozza meg.
2023. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen fog múlni, kisebb és nagyobb egyetemen is találhatsz neked szimpatikus embereket és fogsz tudni barátkozni, ha akarsz. Attól, hogy van ahol jobban járnak bulizni, neked még nem kell menni. Ne ez alapján dönts szerintem.
2023. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen mindegy, azt a várost és egyetemed válaszd, ami neked szimpatikus. Attól függetlenül, hogy vannak bulik, neked még nem kell elmenni. Én egyébként szintén introvertált vagyok, nem szeretek bulizni, inkább megiszok barátokkal egy-két italt, meg koncertre néha eljártam, de például a hagyományos kluboktól rosszul vagyok, egyetemi éveim alatt összesen egyszer voltam, bőven elég volt.


Amúgy Szegedre jártam, és én nagyon jól éreztem magam. Pont azért szerettem, mert volt mindig mit csinálni és hova menni, de nem volt olyan zsúfolt, mint mondjuk Pest. Persze, péntek-szombat este foglalás nélkül egy belvárosi kocsmában sem lehetett szabad helyet kapni, de ettől függetlenül nem volt túl nyüzsis, nem volt tele mindig az utca emberekkel.

2023. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!