Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magamra tudom erőltetni az...

Magamra tudom erőltetni az extrovertáltságot?

Figyelt kérdés
El lehet hitetni másokkal, hogy extrovertált vagyok és ezzel szándékosan megszerethetem az emberek társaságát? Arra gondoltam, ha sokáig játszom magam akkor egy idő után megszokom és tényleg úgy fogok viselkedni. Szerintetek mennyire hatásos ez a belekényszerítéses dolog?

2023. máj. 5. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Személyiséget nem lehet változtatni. Max amit igen, az az Openness, azt is megfelelő drogokkal.


Bár nem feltétlen kell a személyiséget változtatni. Szellemi érettség függő is lehet a dolog. Egy próbát megér.

2023. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Vagy 5 éven át próbáltam tiniként. Csak még jobban fogod utálni az embereket.
2023. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rajta változtatni, felerősítheted az extrovertált feled de nem könnyű. Én aszociális/introvertált vagyok és szerintem mindenkiben ott van ez az énje is csak a megfelelő társaság kell, akiknél ki tudsz bontakozni.
2023. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom az-e ezzel a célod, ami nekem volt annó, de én ezzel a magamat extrovertáltságba kényszerítéssel 10.-re már konkrátan az egész emberiséget gyűlöltem, s kicsit öngyilkosságon is gondolkodtam.


A folyamatos szerepjátszás, az hogy sose tudsz önmagad lenni, úgy hogy mások elfogadjanak, kedvez a depressziónak s a hasonlóknak.

2023. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Miért akarnál folyamatosan maszkot hordani? Ha nem szereted a nagy társaságokat, akkor nem szereted, nincs ebben semmi baj.
2023. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Alapjáraton szeretem az embereket és szeretek hallani a bajaikról, viszont szerintem (még nem vizsgálták ki) szociális fóbiám van, ami miatt nem merek az emberekkel beszélgetni. Vannak olyan napok amikor olyan mintha nagy társasági ember lennék, máskor viszont semmire se tudok válaszolni úgy hogy ne legyen kínos. Kényszeresen gondolkodom dolgokon ami miatt egyik nap kicsattanok az örömtöl következőleg meg szomorú vagyok. Nagyon bánom hogy ilyen lettem, mert így a kapcsolataim sem túl fényesek. Ezért gondoltam, valahogy rákényszeríthetem magam, hogy valahogy extrovertált legyek
2023. máj. 5. 22:19
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Akkor a szociális szorongást kell orvosolni, nem eljátszani, hogy jól érzed magad. Lábtörésnél is nem sportcipőt hordasz, hanem gipszet.

Ha úgy érzed egyedül nem megy, kérj szakértői segítséget.

2023. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Keanu Reeves is introvertált pedig 0-24 emberekkel van körülvéve.


Extrovertált szerepbe ne kényszerítsd magad mert egy idő után kiégsz és rosszabb lesz. Inkább fokozatosan. Gyűjts tapasztalatot, utána könyebb lesz lereagálni helyzeteket. Ha pedig kudarc ér, ne add fel és ne gondold túl.


Tapasztalat.

2023. máj. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Én nagyon introvertált vagyok mégis társasági. Szembeköpném magam, ha másnak kéne mutatnom magam, mint aki vagyok. Nem tudnék ekkora erőszakot elkövetni saját magamon. Mintha azt akarnád hogy a kígyónak nőjön lába és szaladgáljon! Hát nem!
2023. máj. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Helyén kell tudni kezelni az embereket és saját magadat, nem belelátni dolgokat. Előző voltam.
2023. máj. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!