Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen nyár várható?

Milyen nyár várható?

Figyelt kérdés

Kimondottan örülök, hogy nincs az a nagyon meleg, viszont azt se bánom, hogy hideg sincs ez pont jó ami most van.

Bár borítékolható, hogy biztos lesznek forró napok, egyelőre nagyon örülök ennek.

Ki hogy van vele?


2023. jún. 7. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Remélem minél előbb abba marad ez az esőzés, és jön végre a 30-32 fokos nyári meleg. Elvégre nyár van, és nem Angliában vagy az esőerdőben élünk, ahol teljesen természetes ennyi eső.
2023. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Szóval, így írja le ide valaki őszintén a saját véleményét, mivel azonnal jönnek a leszavazók, akik csak azért szavazzák le egyesek válaszait, mert nekik, az egójuknak nem tetszik, és nem azért, mert nem a kérdésre válaszoltak.


Milyen szánalmas és nyomorult élete lehet az ilyeneknek. 🤦🙄

2023. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én felpontoztalak
2023. jún. 7. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
tavaly aszály volt most ideje lenne ha nem lenne , majd jövőre jöhet az aszály ha már muszály
2023. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kitana. ***** válasza:
59%
Nekem is tetszik a mostani időjárás, de biztos vagyok benne, hogy amint vége ezeknek a borús napoknak, pár nap leforgása alatt 30+ fok lesz, július-augusztus környékén pedig megint lesznek majdnem 40 fokos napjaink. Nekem nem hiányzik, de mindegy, eddig is túléltük az elmúlt pár év pokoli nyarait😄 Viszont az időseknek, betegeknek nem lesz jó.
2023. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

#2:

Te meg ilyen piszlicsáré dolgokon képes vagy idegbajoskodni, hogy rád nyomták a pirosat a Gy.k.-n. Ne aggódj, te sem vagy különb. El lehet innen menni, ha nem tetszik. 😉

2023. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz megmondani előre, hiszen hosszabb távra nehéz az időjárást megjósolni. Vannak megbízható honlapok, de az 5 naposokban hiszek max, hiszen sok minden befolyásolhatja az ennél távolabbi dátumok időjárását.


Viszont a tapasztalataim szerint a meleg fokozatosan alakul.


Június közepéig érezhető a nyári napsütés, de jár is a levegő, illetve egy eső is jó érzést ad a levegő terén.


Június végéig szépen melegszik fel a 35 fokra.


Júliusban befülled a levegő, már nemcsak érzi az ember a nyári napsütést a bőrén, de a levegő sem kering.


Ilyenkor és augusztusban az eső is átok. Nem ad kellemes érzést, hanem párás lesz a levegő, eső után sokkal rosszabb a levegő.


A darazsak is ilyenkor élénkülnek fel. Egy lángost veszel és tuti 1 darázs ott fog baxtatni amíg eszel (félek tőlük :D ).


Arról nem is beszélve, hogy este a levegő is lassabban hül le, kb hajnalra lesz annyi fok ami az embernek kellemes, plusz későn is sötétedik, de cserébe hamar világos is van és hamar fel is melegszik az idő, innentől kezdve, az emberek kevesebbet alszanak július első 1-2 hetében, amíg erre átállnak.

Viszont érdekes megfigyelni, hogy sokan nem is mutatják a kialvatlanság jeleit ebben az időszakban, annak ellenére, hogy kb 3 órákat alszanak.


Nekem az augusztus Szigetfesztiválozós része a megviselő. A hang és néha a rezonálás miatt nehezebben alszom el, ilyenkor viszont tényleg kialvatlan vagyok, nyűgös, így erre az időszakra nem is találkozok rokonokkal, barátokkal, mertmegkímélném a hisztis pi.csa énemtől őket. :D

2023. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
El van tolódva az idő, most még ilyen késő május van. Tehát sok az eső és nincs irreális meleg. Szerintem kb 3 hét és beköszönt az elviselhetetlen 40 fok körüli hőmérséklet és masszívan marad is szeptember közepéig. Mostanában minden nyár undorító. Legyen meleg persze.. de ne 40 fok amikor nem lehet kimenni az utcára, mert úgy arcon csap a meleg, hogy seggre lehet ülni tőle.
2023. jún. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd Augusztus végén írom a pontos választ!
2023. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
úgy írjátok a találgatásokat mintha nem tudnátok hogy augusztus a legmelegebb hónap. én is örülök a hüvinek, de tuti hogy néhány komolyabb hőhullám még lesz mint mindig
2023. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!