Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a terv szilveszterre, nagy...

Mi a terv szilveszterre, nagy lealjasodás, mértékkel ivás, vagy józan állapot tartása várható nálatok a családban?

Figyelt kérdés
Melyik családtagtól mit vártok, mire számítotok ezen a téren?

2022. dec. 30. 00:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Évente kb. tíz alkalommal fogyasztunk alkoholt (testvér, anyu)

- a Szilveszter általában nem tartozik ide.

2022. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%

Most kevés szeszesital fog fogyni, nem piás a társaság, várhatóan nem lesz köztünk muslinca.

Nekem max. 1 sör talán 2 várható, tömény semmi + az éjfél utáni pezsgő, de az már csak a látszat kedvéért.

2022. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
98%

Mi nyugisan fogunk Szilveszterezni, valószínűleg megnézünk valami filmet vagy hasonló. Ha lesz a környéken tüzijátékozás azt meg meg tudjuk lesni az erkélyről is.

Nagyon senki sem az az ivós típus nálunk, van aki gyógyszer miatt nem ihat, van akinél zéró alkohol szabály van, és sosem iszik. Én csak párhavonta iszok amikor megkívánom, de akkor is ilyen egy doboz sör vagy cider.

Részeg vagy másnapos meg sosem voltam még, felnőtt létemre sem.

Nekem tökéletesen megfelelő ez a fajta csendesebb ünneplés is:)

2022. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Úgy volt, hogy elmegyek egy házi buliba, de így kimarad, mert covidos vagyok már napok óta. (6 napja)
2022. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%
Bebaszcsizunk a gyerekekkel. Ja nem.
2022. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
Szét fogom narkózni az agyam
2022. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
gruppenszex a családdal
2022. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ugyanolyan nap lesz, mint a többi. Barátnőm dolgozik aznap, szóval vele nem tudom tölteni, egyébként meg egyikünk sem egy bulizós, piálós alkat. Szóval valószínűleg itthon nézek pár filmet (esetleg valamelyik tévében a szilveszteri műsort, ha elér egy bizonyos szintet), online sakkozok pár órát, délután elmegyek futni, és kb ennyi.
2022. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%
Hatalmas hazibuli, bemindenezes
2022. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
befantázás ;)
2022. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!