Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szépnek tartom magam,...

Ha szépnek tartom magam, akkor miért jövök zavarba ha valaki megjegyzi?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Mennyi idősnek tetszik lenni?
2023. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert önbizalomhiányod lehet valamelyest, és nem mered elhinni hogy komolyan gondolja. Továbbá lehet hogy szimplán szerény vagy és jólesik.
2023. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Azért jössz zavarba, mert igazából nem vagy olyan szép aminek gondolod magad és ha valaki megjegyzi, akkor zavarba jössz, mert tudod hogy csak azért mondja hogy kedves legyél hozzá.
2023. jún. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Standard válaszreakciót kell kidolgozni arra az esetekre, amikor valaki pozitív megjegyzést tesz a külsődre, és akkor nem jössz zavarba.


Ha valaki megemlíti nekem, hogy milyen csinos vagyok, vagy milyen jól áll rajtam ez vagy az, akkor mindig ezt mondom:


-Köszönöm, nagyon kedves vagy! (ha ruháról van szó, akkor hozzáteszem, hogy) Örülök, hogy tetszik!

2023. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert megdicsértek,és téged méltatnak. :):)

Rákerült a középpontera/bekerült a középpontba a külsőd. :):)

Meg amúgy tényleg lehet, nem hiszed el, hogy azt neked mondta. :):) És csodálkozol, de örülsz, hogy ezt mondta. | Mert neked lehet, hogy nem szoktak ilyeneket. :):)

2023. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5, de szokták mondani, olyanok akiket ismerek, olyankor nem jövök zavarba.

Ez a konkrét eset egy idegentől jött, egy váratlan helyzetben és nagyon meglepődtem. Jól esett persze, de nem számítottam rá egyáltalán.

2023. jún. 18. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy másoknak csúnya vagy és csak azért mondják hogy szép vagy, hogy még azt a pici önbizalmadat se égessék el.
2023. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7, igen, egy idegen pont azon van, hogy égesse vagy ne az önbizalmam.
2023. jún. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!