Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire türelmetlenek...

Miért ennyire türelmetlenek az emberek? lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval miért nézik le az emberek az alsó kategóriás telókat?

anno a betárcsázós modemre is vártunk, és a windows se jött be 30 másodpercen belül.

most meg megy a hiszti, ha azonnal nem tölt be egy weboldal, és kevés a tárhely.

ennyire türelmetlenek lettek az emberek?

de mi a baj ha 1 percig tölt egy oldal?

nem halunk bele.



#Mobil sebesség
2023. jún. 8. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Én az indukciós főzőlapon akadtam ki. Barátnőm azt mondja, de jó, mert azonnal forr az étel. Mondom neki, nincs 5 perced, hogy kivárd? Addig csinálsz valami mást.
2023. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Te vagy türelmetlen. Másokkal foglalkozol, és nekünk reklamálsz. Foglalkozz valami értelmes dologgal.
2023. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekem is also kategorias telefonom van, engem nem zavar ha valami lassan tolt be
2023. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NTBS ***** válasza:
76%
Felgyorsult az élet. Illetve személyiség változást hozott a sok eszköz.
2023. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol másokal meg azzal mit gondolnak mások
2023. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1: amúgy az indukcióson nem melegszik gyorsabban az étel. pont azért "forr azonnal" mert a max fokozaton azonnal elpárologtatja az alján a vizet, így kb egy legpárnán "ül" az egész.

Ha lekapcsolod es megkevered rájössz hogy még teljesen hideg.

2023. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
foglalkozz magaddal, en nem szeretnek foloslegesen varni ha nem muszaj. persze pont a te fajtad miatt tartunk ott ahol... akik mindig azzal vannak meghuzatva hogy regebben milyen jo volt, hat akkor vegyel egy nokiat es koltozz ki oroszorszagba...
2023. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
mert a modern társadalom türelmetlen fogyasztóvá zanzásította az embereket. szinte mindenki azonnal akar mindent, ha pedig nem kapják meg, akkor durcás, követelőző "gyerekké" változnak. ez azért jó, mert felelőtlenül költik a pénzt, valaki ezen nagyon sokat nyer...
2023. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!