Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért idegesítenek az emberek...

Miért idegesítenek az emberek és a barátaim ? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok , van pár barátnőm, nem sok . De egyszerűen idegesítenek, nem érdekel a hülyeségük meg a problémáik . Ha írna nem nagyon írok vissza , ha hívnak nem veszem fel , a találkozókat lemondom . Már rendesen szorongásaim vannak ha hív valaki , azon agyalok hogy mit találjak ki , meg nem merek fellèpni nehogy írjanak ha elérhető vagyok ( ha kikapcsolom az elérhetősèget akkor csak annyi hogy nem írja ki mikor voltam elérhető, de a zöld pötty mèg ott van ) . Már ez teszi ki minden napomat hogy rettegek mikor hívnak el vagy ilyesmi .

2023. jún. 8. 12:38
 1/4 A kérdező kommentje:
De egyébként meg szeretem őket de ha velük vagyok úgy érzem teljesen elfáradok . Nem tudom miért van ez , nem szeretnék ilyen lenni ☹️
2023. jún. 8. 12:40
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a felesleges csevegéseket , nekem nincs arra időm hogy azt halgassam hogy " jaj a pasim így meg úgy , meg jaj most nincs szempillám , meg a szomszéd mit csinál , melyik tiktok videója lett jobb ..."

De nem értem akkor miért kötődök hozzájuk ?

2023. jún. 8. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért kötődsz hozzájuk,mert neked is kell az emberi társaság,csak könnyen lehet,hogy ők energiavámpírok,és ez lefáraszt.
2023. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem olyan emberek társaságát keresed, akik hozzád hasonlóak?
2023. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!