Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy alakul ki valaki természe...

Hogy alakul ki valaki természete, mi alapján? Engem rengeteget bántottak egész életemben,többféle dolog miatt, mégis életvidám,vicces nő vagyok. Szeretek segíteni, örömet okozni. Mi alapján alakul egy jellem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sem gonosz,sem rosszindulatú,ha bántanak sokszor,még akkor sem szólok vissza,hanem elengedem a füleim mellett,és betudom annak, hogy vannak ilyen emberek akik szeretik a másikat megalázni.
2023. jún. 10. 14:14
 1/3 anonim válasza:
83%
Hozott-öröklött genetika/neveltetés, külső ingerek, internet
2023. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Passz...ezt hozod magaddal születésedtől fogva.Más meg pszichopátiás jellemvonásokat,vagy bármi egyebet.Ha valóban őszinte vagy magaddal szemben,akkor amit leírtál,az egy nagyon jó tulajdonság,mert erős jellemre vall.
2023. jún. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2+1 És valóban az ilyen emberek az egyik legerősebb jellemmel bírnak.
2023. jún. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!