Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztalaitok szerint akinek...

Tapasztalaitok szerint akinek döglött hal kézfogása van az milyen személyiség/ember?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
milyen az a döglött hal kézfogás?
2023. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Az utálja a kézfogást, ami szerintem is ostobaság.


A kézfogásból semmit sem lehet megmondani egy ember jellemére nézve

2023. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Jellemtelen, gyenge jellemű, és írányítható, nem kiforrott egyéniség.
2023. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a döglött hal kézfogást, akkor nekem az van, de csak azokkal szemben, akik engem nem érdekelnek, hanyagul odadobom a kezem és már megyek is tovább.

A számomra érdekes emberekkel normálisan, határozottan fogok kezet, ezzel üdvözölve őket.

2023. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Nekem volt egy ilyen főnököm, állásinterjún fogtam kezet vele. Nő vagyok, ha ez számít.

Na, nekem emberileg egy full romlott szemét alak rajzolódott ki róla, ahogy aztán jobban megismertem. De simán lehet, hogy csak a határozatlanságát leplezte azzal, hogy bunkó és uralkodó stílusú volt mindekivel, pedig elég lett volna mindenkivel szemben meghúzni a határt, és ebbe ő maga is beletartozik. Ehelyett mindig csavarta a dolgokat, sosem lehetett tőle egy egyenes választ kapni semmire. Mikor pedig eljött az a pont, hogy már muszáj volt, akkor meg irreális dolgokat várt.

Ahh, inkább hagyjuk.

2023. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Elvileg gyenge,határozatlan emberre vall testbeszéd szerint.De volt már,akiről az ellenkezője derült ki.Néha nőkkel úgy érzem lagymatagon fogok kezet,de azért mert nem tudom,neki mi az erős kézfogás,mi nem.Nem akarom nagyon megszorítani a kezét.
2023. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, aki utálja a kézfogást.
2023. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben lehet ebből nagyon leszűrni sokmindent, mert játszmázni lehet vele. Pl.: utálok valakit, direkt megszorítom a kezét, de egy nálam dominánsabb személlyel ezt nem teszem meg. Akkor ebből mit szűrünk le?
2023. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Büdös.
2023. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én lenézésre, felegaságra asszociálok az ilyen kézfogásból, de ennyiből tényleg nem lehet levonni messzemenő következtetést.

Volt úgy hogy valami nagy kutya nő létemre jól megszorongatta a kezem. Erre én is jól megropogtattam az övét. Ki is kerekedett kicsit a szeme a tuskónak.

2023. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!