Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Így milyen MBTI típus lehetek?

Így milyen MBTI típus lehetek?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem a sakinorvás tesztet és ezeket az eredményeket kaptam.


absolute

Ne (extraverted intuition)

27

Ni (introverted intuition)

22.8

Se (extraverted sensing)

24

Si (introverted sensing)

47

Te (extraverted thinking)

41

Ti (introverted thinking)

45

Fe (extraverted feeling)

39

Fi (introverted feeling)

32

grant function type

ISFJ

second-best choice

ISTJ

axis-based function type

??T?

myers function type

ISTJ

relative

myers letter type

ESTJ


Pontosan, hogyan kell ezeket értelmezni? Mert több típus is fel van sorolva...



2023. jún. 10. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
van az a 16personalities oldal; magyarul is van rajta teszt, talán angolul is, azt nemtom, de magyarul biztos van; azt töltsd ki. Amúgy én 3X töltöttem ki ilyen tesztet, ebből kétszer ugyanaz jött ki, a másiknál meg a harmadik betű nem egyezett, mint mikor a másik két alkalommal kitöltöttem ami kijött. De és szóval úgy volt, hgoy az elején kijött egy típus, kövire majdnem ugyanaz,és amikor harmadszor töltöttem ki ( ezek amúgy nem ugyanazon napon voltak, sőt, szerintem másik hónapban is; meg nemtom, ua. tesztek voltak-e.) szal amikor harmadszor töltöttem ki, akkor meg ugyanaz jött ki ; mint elsőszörre .
2023. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azt is kitöltöttem már, ott ISFJ jött ki, de néha ingadozott ESFJ illetve ISTJ között. Viszont sok helyen azt olvastam, hogy az nem megbízható teszt, ezért csináltam kognitív funkciós tesztet.


Köszönöm válaszod

2023. jún. 10. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ISFJ
2023. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A legjobban az ISFJ-vel tudok azonosulni. Viszont a másik 2 nem értem miért van ott.
2023. jún. 13. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a személyiségtípus első sorban a kognitív funkciókat nézi. Az ISFJ és az ISTJ is Si-domináns és Ne-használó, az ISFJ az Fe-Ti, az ISTJ pedig Te-Fi.

Azt nézi a teszt, hogy melyik funkciód az erősebb. Ha használsz Te-t és Ti-t is vagy Fe-t és Fi-t is, akkor lehetséges az ISTJ és az ISFJ is. A teszt azt nézi hogy a válaszaid alapján melyik a valószínűbb, de mivel ez csak egy teszt, csak kb-re adhat eredményt. Ezért van ott a többi is.

2023. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!