Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen irányban alszotok?

Milyen irányban alszotok?

Figyelt kérdés
Alvás közben a lábatok milyen irányba néz? Igazából egyik ismerősöm aki jobban benne van ezekben a kínai természetgyógyászos dolgokban mesélte, hogy elvileg a legtöbb ember egy bizonyos égtáj felé nézve alszik és ez úgymond ösztönös dolog, hogy úgy teszi az ágyát, kíváncsi vagyok így statisztikailag bejön-e.
2023. jún. 11. 04:43
A kérdező szavazást indított:
Észak
Dél
Kelet
Nyugat
19 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak, hogy a statisztikában benn legyen de ugye én nem szavazhatok, viszont én kelet felé nézek.
2023. jún. 11. 04:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot... Az ember úgy rakja az ágyát, ahogyan elfér a szobában. Ennek semmi köze nincsen az égtájakhoz. Maximum annyi, hogy maga a ház ablakai merre néznek, de ez is csak a bevilágítás miatt fontos, hogy minél több napfény bejusson, nem valami spirituális maszlag miatt. Az én ablakom például Kelet felé néz és vele szemben lévő falon van az ágy, tehát É felé fekszem rajta.
2023. jún. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik szobában nyugat felé a másik szobában kelet felé:)
2023. jún. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A köztes égtájak lemaradtak....


Észak-kelet felé néz a lábam.

Nem valami spirituális maszlag miatt. Az én ablakom például észak-nyugat felé néz és alatta van az ágy, tehát Észak-kelet felé fekszem rajta.

2023. jún. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Jobb oldalamon. Máshogy nem tudok. Azt is csak úgy , hogy jobb oldalt legyen a szabad oldal.
2023. jún. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kitana. ***** válasza:
64%
Az ágy kb kelet felé, mivel így fért el, a kanapé viszont dél felé és azon is szoktam aludni, ha pedig kihúzom és úgy alszom rajta, akkor nyugat felé.
2023. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!