Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2023-ban érdemes még regisztrá...

2023-ban érdemes még regisztrálni a Facebookra?

Figyelt kérdés

Kb 2015-ben töröltem a fiókomat, elegem lett a " Segítség, sír a gyerek akár felveszem akár leteszem, mit tegyek? " típusú kiírásokból. Akkoriban még nem lehetett elrejteni ilyen posztokat, ha jól emlékszem. Ma meg már akkor is ismerősöd lehet valaki ha beállítod, hogy nem vagy kíváncsi a posztjaira. Így megint elkezdtem gondolkodni, hogy visszaregisztrálok. Viszont nem tudom, van-e értelme, népszerű-e még az oldal, van-e még létjogosultsága, vagy már mindenki más platrformot használ?

Volt kb 200 ismerősöm, abból jó ha 5-6 emberrel tartottam rajta a kapcsolatot.


Szoktad még használni a Facebook-ot? Érdemes visszamenni rá, hogy legyen egy szükséges rossz, ha hirtelen valakinek üzenni kell?



2023. jún. 14. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy van-e értelme azt neked kell tudnod, attól függ mire szeretnéd.

Alapvetően aktív az oldal, rengeteg user van. Én szeretem a tematikus csoportokat meg hogy ott egy helyen látom több híroldal posztjait.

2023. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt embernek nem gond, hogy egy eszközt annyira használjon, amennyire segíti őt.


Nálunk jól jön, mert pl. a bölcsődei csoportban így tudunk naprakészek lenni.

2023. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook továbbra is népszerű. Rengeteg csoport van több ezer taggal amik aktívak is. Az más kérdés, hogy te azokat használnád-e. Én jó pár aktív csoportban benne vagyok, ahol szeretek olvasgatni. De nyilván ha téged nem érdekel különösképpen semmi sem, és posztolgatni sem akarsz, akkor igazából fölösleges a fecebook. A lényeg, hogy a facebook egyáltalán nem egy halott platform.
2023. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van de régóta nem lépek be

Szóval nem kell használni

2023. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
2009-ben regisztráltam Facebookra, később 2023 január 1-én végleg letöröltem Facebook fiókot. Így tudom milyen volt régen Facebook. Régi akkori Facebook normális felhasználok, évek során eltűntek, helyettük felváltották: politikai szektás nyugdíjas/prolik és önjelölt fontos embernek képzelő unatkozó emberek akik, senki nem kiváncsi rájuk.
2023. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan írták előttem, arra jó, hogy csoportokat létrehozz és tudtok közösen megbeszélni dolgokat.

Csak arra, amire kitalálták anno, hogy "nézegesd" az ismerőseid adatlapját, felesleges.

Én sorra tiltottam, hogy kiknek nem akarom látni a posztjait, és végül azt vettem észre, hogy a hírfolyamomon több a reklám, meg hirdetés, mint az ismerök/csoportok posztjai. Így pár hónappal ezelőtt töröltem magam.

2023. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"elegem lett a " Segítség, sír a gyerek akár felveszem akár leteszem, mit tegyek? " típusú kiírásokból."


Ezért átjöttél a Gyakorikérdésekre. :D

2023. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elfér egy regisztráció ott. És igazándiból te vagy a hülye, hogy elolvastad az ilyen kiírásokat, miközben egyszerűen csak kikövethetted volna a neked nem tetsző tartalmakat. Ehhez már a kezdetekkor sem kellett ismerőst törölni, 2015-ben meb pláne.


Újabban inkább az a gond, hogy teleszemeteli a hírfolyamot ajánlott oldalakakl. Én nem nézek fel már facebookra így, csak havi egyszer-kétszer. De a marketplace, és kapcsolattartás miatt jó hely amúgy. Van pár jó csoportom, szakmaiak, hobbi, vavy csak simán trash, amit követek még, azokat gyakrabban nézem, fel vagyok iratkozva értesítéssel rájuk.

Nekem ez megéri még, hogy fenntartsam a regisztrációmat, és ha valami történne az accommal, akkor visszaregisztrálnám magam.

2023. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!