Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is ez a magyar idill?

Szerintetek is ez a magyar idill?

Figyelt kérdés

A kertben összejöttek a barátok, rokonok, készül a kaja a grillsütőn. A gyerekek ugrálnak a felfújható medencében meg a locsoló vízsugarában. Két fiatal pálinkázgat és autót szerel, a rádióból ordít a Kaoma - Lambada, vagy a Belinda Carlisle - Heaven is a place on Earth.

Az utcán elhalad egy lovasszekér, a szekeres hangos kiabálással görögdinnyét árul.



2023. jún. 14. 14:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
8#imádlak😂😂😂😂😂😂
2023. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%
Remélem, az autó wartburg.
2023. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez mikori írás? Tényleg valami 90-es évek legeleje környéki, már csak a zenékből kiindulva is. Lovaskocsi... azt se tudom mikor láttam utoljára 😃 dinnyét pedig kb 15 éve senki sem árul már autóból a spar/lidl/tesco könnyű elérhetősége miatt. De felénk már 30 éve is ladábol árulták. A lovaskocsi az bőven az én életem előtti korszakból lehet.


Bár a felfújható medence az meg újabb annál a kornál. Akkoriban én inkább merev falú ideiglenes medencékre emlékszem.

2023. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!