Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, mi az oka, hogy...

Lányok, nők, mi az oka, hogy pisiléskor akkor is megtörlitek magatokat zsepivel, ha a mensi miatt amúgy betétet használtok? Ilyenkor mi értelme van?

Figyelt kérdés
Egyrészt ilyenkor a vér miatt egyébként is nedvesek vagytok lent, másrészt azt a pár csepp pisit, ami ottmarad, ugyanúgy felszívja a betét is, ha nem törölnétek meg. Mindezek tekintetében mi az oka, hogy ilyenkor is használtok zsebkendőt pisilésnél? Mi szól mellette?

2023. jún. 15. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Mert nem vagyunk igénytelenek. Mensi alatt meg pont jobban kell figyelni a higiéniára.

Nem túl higiénikus, ha az a pár csepp a betétben landol és ott erjed vagy mit tudom én mit csinál.

Remélem, ez csak valami kamukérdés és igazából nincs ilyen ember, aki ezt nem érti.

2023. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Mondanám, hogy próbáld ki, milyen, csak sajnos erre ebben az életedben nem lesz mód. Azért azt megnézheted, mennyi nedvességet szív fel egy bármilyen betét, önts rá vizet, szörpöt.
2023. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kitana. ***** válasza:
94%
Mondjuk mert nem szív fel mindent a betét, hanem berohad a vaginádba a fele és olyan szagod lesz, mint egy csövesnek a napon. Remélem így már érthető. Mondjuk pont emiatt használok tampont, mert zavar, ha ott ülök a kifolyt cuccon 2-3 órákat.
2023. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az alapvető higiénia és igényesség része; a betét nem arra van, hogy a pisit felszívja, illetve nem is tudná ellátni ezt a feladatot a kézi törlés helyett, azt pedig nem szeretnénk, hogy ott bebüdösödjön, elfertőzödjön, vagy éppen csípni kezdjen.
2023. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Mert az betét, nem pelenka. Nem fogok hugyosan, szarosan mászkálni csak azért mert a ruhám nem lenne olyan. Hányingerem lett még a kérdéstől is.
2023. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőkkel, plusz egyszerűen reflex mozdulat, akkor is megteszem ha pl fél perc múlva mászok be a zuhany alá.
2023. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Még egy plusz ok: havi alatt pisi után kitörölni (nem tamponálva) el tudod képzelni mennyi vér és mekkora méhnyálkahártya darabok maradnak a wc papíron? Van, hogy többször is meg kell törölnöm, mire fel tudok állni a budiról úgy, hogy ne follyon alattam minden össze-vissza.
2023. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni hogy ez kinek a fejeben merülhet fel 😂😂
2023. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

#8

Annak aki vagy 10 éves, vagy pisifétises.

2023. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szívesen leírom neki hogy az a pár csepp pisi semmit nem számít amikor 2 deci sűrű ver is belefolyik a betétbe egy óra alatt sőt még nagy vérkocsonya darabok is vannak benne. 😂😂

Én 14 éves korom óta csak betetet használok, rengetegszer megtörtént már ez velem, remélem szebb lett a napja 🤣

2023. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!