Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tudom hogy valaki hazudik...

Ha tudom hogy valaki hazudik rólam valakinek de nincs bizonyítékom van értelme győzködni az illetőt?

Figyelt kérdés
Főleg ha látni sem akar
2023. máj. 8. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Annál jobban szítod a feszültséget.
2023. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Te tudod az igazságot, és legyen ennyi elég. Előbb-útóbb minden napvilágra jön és majd elszégyelhetik magukat azok akik az ilyen ócska hazugoknak és becstelen embereknek hittek, és tönkrevágták miatta az életüket. No meg ők is, és te is gyümölcsözni fogsz. Ki keserűt, ki édeset.
2023. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

3+ Még ha az összes bizonyiték is a kezedbe van ellenük, és egy mozdulattal lesöpörhetnéd őket-akkor se tegyél egyetlen lépést se.Ez a záloga annak, hogy megkapják később, akár évekkel később méltó kivédhetetlen "jutalmukat (gyümölcsüket)" odafentről.


Rm 12,19

Magatokért bosszút ne álljatok szerelmeseim, hanem adjatok helyet ama haragnak; mert meg van írva: Enyém a bosszúállás, én megfizetek, ezt mondja az Úr.


5Móz 32,35

Enyém a bosszúállás és megfizetés, a mikor lábuk megtántorodik; mert közel van az ő veszedelmök napja, és siet, a mi rájok vár!


Láttam már korábban is ilyet, és most is éppen egy ilyen jelenség végignézésénél tartok.

Úgy hogy ez nem mese.

2023. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem akar látni?
2023. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!