Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ragaszkodás rossz?

A ragaszkodás rossz?

Figyelt kérdés

2023. jún. 15. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Jóból is megárt a sok."

Egyáltalán nem rossz. Miért is lenne az?

Akkor tud irritáló lenni, ha már túl sok, ha valaki túlzottan ragaszkodik a másikhoz.

2023. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kései Sirató ***** válasza:
85%

Nem, nem rossz, sőt, ha egészséges ragaszkodás, vagy kötődés, akkor szuper, de ha beteges a ragaszkodás, az már baj.

Pl. van olyan 30 éves, aki jobban ragaszkodik az anyjához, mint a feleségéhez, na ez nagy baj.

2023. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen, így jobb az önállóság. Sokszor ragaszkodik az ember valakihez/valamihez, aztán csak a szívás van vele. Nem éri meg.
2023. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2023. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Mikor beszélünk beteges ragaszkodásról?


Én több mint fél éve szerelmet vallottam egy lánynak, amit nagyon jól vett, de nem jöttünk össze és megfogadtam hogy bebízonyítom neki hogy tényleg őszintén szerelmes vagyok belé. Soha nem mondta hogy hagyjam béken, soha nem volt semmilyen negatív megnyílvánulása felém, habár elég gyakran keresem és elég gyakran éreztetem vele hogy én még mindig többre vágyom mint barátság. Soha nem erőltettem semmit, mindig amikor aztmondta hogy "egyelőre maradjunk barátok" (mert mindig ezt mondja, csak más-más kifejezéssel)" utána pár hétig nem hozom szóba. Azt is megfogadtam, hogy ameddig nem mondja azt hogy köztünk soha nem lesz semmi, addig próbálkozni fogok, de mindig azt mondja hogy nem tudja mi lesz a jövőben.


Én betegesen ragaszkodom hozzá?

2023. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

5-nek:


Szerintem igen.

2023. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon ragaszkodom hozzá és még mindig hiszem, hogy lehet köztünk több, de ez tényleg beteges? A szó negatív értelmében?
2023. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Igen
2023. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!