Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok feldolgozni egy...

Nem tudok feldolgozni egy múltban hozott rossz döntést, hogy lépjek túl?

Figyelt kérdés
2016.ban hoztam egy döntést ami máig kísért és emiatt teljesen máshogy alakult a mostani életem. Ha akkor elfogadom azt az állást akkor egészen más lenne most, azóta is ott dolgoznék tudom hogy változnak az élet helyzetek de az bánt, hogy így is alakulhatott volna sőt biztosan így maradt volna a helyzet de elég tapasztalatlan és bugyuta voltam akkor még. Azért is ennyire bánt mert sulihoz kötött gyári gyakorlat volt és imádtam akkor ott lenni, akkor teljesen úgy voltunk ott mint rendes dolgozok 4 evig suli mellett. És annak végén megkerdeztuk hogy dolgozhatunk e ott, baratnommel megkerdeztuk. Sajnos akkor elszurtam, nem éltem vele mert lusta voltam még féltem a 3 muszaktol..és azóta nincs már lehetőségem próbáltam párszor de érték a szavukból. Azóta persze átgondoltam és már vallalatam volna minden feltétellel. Amikor gyakorlaton voltunk 1 műszakban voltunk és még bírhato kérdése volt. Sokszor elképzeltem milyen lett volna ha ott elkezdtem volna dolgozni és folyamatosan mentem volna mert azóta is csak kalódok az életben..sokkal könnyebb lett volna az a hely mivel tökre könnyű munkákat is kaptam volna. Valahogy nem tudom elengedni, fáj hogy máshogy alakult a jövőm mint akkor lehetett volna. Igaz ezt akkor nem sejtettem de így vissza gondolva ezen ragodok. Az bánt hogy elrontottam a múltat és hiába képzelem el utolag sosem lehet már olyan mint akkor és most inkább idealizált múlttal tengődök. Amikor gyakorlaton voltunk akkor nem terveztük hogy ott is dolgozunk csak a végén. Örültem volna ha ott maradtam volna is utólag persze. Hogy dolgoztam fel? Valahogy folyton ezen kattogok és nem tudom kitörolni a fejemből..

2022. máj. 29. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológussal. Te is tudod, hogy ez irracionális, nem azért kallódsz, mert nem ott vagy. Keress másik jó munkahelyet, még fiatal vagy.
2022. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló jellegű munka máshol nincs??
2022. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%

Kívánom neked, hogy ez legyen életed legrosszabb döntése! De attól tartok, lesz még egy pár. Erről szól az életünk, kérdező. Döntünk, aztán isszuk a levét, ami vagy ízletes, vagy feketeleves. És senki sem mondhatja el magáról, hogy csupa helyes döntés van a háta mögött. Egyébként meg nem tudhatod, hogyan alakult volna az életed, ha akkor másképp döntesz. Lehet, hogy már nem is élnél. Hadd meséljek valamit. 40 éve választási lehetőségem volt, vagy járom a TSz-eket, és próbálom összeboronálni a különálló (és egymással rivalizáló) ágazatokat, vagy egy nagy malom MEO-sa leszek. Az irodám egy különálló kis épület lett volna. A cigányéletet választottam, ami tetszett is, de néha azért fájt a szívem egy csendes kis iroda után, ahol alig lett volna felelősségem, és a kutya se háborgatott volna. Aztán egyszer megtudtam, hogy az épületre rádőlt egy öreg nyárfa, és aki a "helyemen" dolgozott, egész életére nyomorék maradt,

Szóval nem tudhatod, mi várt volna rád. Éld az életedet és előrefelé nézz.

2022. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyet ufy sikerult elfelejtenem hogy hoztam egy masik rossz dontest, azota meg csak azon agyalok :D
2022. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!