Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másokat is leszólítgatnak...

Másokat is leszólítgatnak életerős fiatal férfiak ráadásul ilyen bunkó módon?

Figyelt kérdés
Elvileg az állami gondozottaknak is próbálnak szakmát adni a kezébe, csak dolgozni nem akarnak. 🤔Szerdán nagyvárosban jártam, leszólított egy maximum 25 éves fiú, hogy hívjam meg a Burger Kingbe, mert éhes, és biztos kapok szép kártyát,úgy meg ingyen van a kaja. Mondtam, hogy dolgozzon és akkor tud vásárolni,még szép kártyát is kaphat. Erre azt mondta, hogy akkor legalább mutassam meg, milyen idomok vannak a kabátom alatt, miért titkolom előtte, mert elég hájasnak nézek ki, milyen a popsim és a mellem. Egy karcsúsított pufikabát volt rajtam, mert a reggeli 8 fokban fáztam, és 11 óra fele sem volt melegem, nem is kövérített különösebben, és nem is vagyok kövér. Eléggé meglepődtem a viselkedésen. 😠 31/n

2023. jún. 17. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Honnan tudtad, h állami gondozott? Különben is hogy jön ez ide?🤔
2023. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Ennyi? Egy srác leszólított, és ebből született egy kérdés?


Biztosan aznap mást is megszólított. Biztosan éhes maradt.

2023. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos egyre több az ilyen undorító véglény az országban.
2023. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyedben inkább jól fejbekúrtam volna a táskámmal.
2023. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
há méé nem adtá neki kupont , ha ilyen szépen kérte?
2023. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem újkeletű dolog. Évekkel ezelőtt is volt rá példa. Igazából nem is csak magyar sajátosság.


Még fiatal voltam és naiv.

Pesten voltam pár munkaerő közvetítő cégnél, mindenhol kaptam névjegykártyát. Hazafelé már megvolt a szerződésem, mondta a nő, hogy ha tudok ajánlani új munkatársat, kapok bónuszt. Nagyon sok embert kerestek mindenhol.

Az állomáson elkezdett engem is fárasztani egy 30 körüli, életerős pasi, hogy így meg úgy nem kap munkát, el kell tartania a gyerekeket, stb. Mondtam neki, hogy sorry, jelenleg én is munkanélküli vagyok, jövő héten kezdek, de szívesen megadok pár elérhetőséget, kell nekik új ember, rögtön tud kezdeni. Épp csak nem jött nekem, ott ordítozott, még meg is volt sértődve. Jött a biztonsági őr, kérdezte, hogy mi a gond, mondtam, ő meg "elbeszélgetett" vele.

2023. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Ilyenkor mondd neki, h kopjon le, mrt rendőrt hívsz
2023. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Pufikabát júniusban? Elég vicces
2023. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
#8: már legalább másodszorra jön elő ma az oldalon. Állítólag olyan hideg van...
2023. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
52%

Ha leszólítana egy 25 év kőrüli éhes lány Budapesten, hogy hívjam meg a Burger Kingbe szerintem kétszemélyes menű rendelésében benne lennék szívesen.

Szeretnék új emberekkel ismerkedni ugyan, de egy teljesen ismeretlen nőtől meg nem várhatom hogy az elérhetőségét megadja nekem ♥

2023. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!