Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ritka hogy valakinek az én...

Ritka hogy valakinek az én koromban nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés
23/f vagyok, nem is tudom elképzelni hogy legyen, nem szeretném megosztani valakivel az életem. Szerelmes is kb 12 évesen voltam útóljára. Egyedül élek és jól érzem magam, anyám például nem ért meg, ő nem szereti az egyedüllétet, ugye mert elváltak és neki nincs senkije jelenleg. Én pedig őket nem értem hogy miért kell mindig kapcsolat után nézniük stb, nem is szeretek erről beszélni másokkal.
2023. jún. 17. 13:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
88%

22 vagyok, nekem sem volt még, és nem is vágyom rá. Tudom magamról, hogy nem vagyok könnyű eset, szerintem nem is vagyok rá alkalmas (nem a hűséggel lenne gond, hanem önértékelési gondjaim vannak, meg pár hasonló nyalánkság) és így nem is vágnék bele egybe. Először magam kéne teljesen rendbe tennem. Ezt amúgy már elkezdtem, vannak is sikerélmények, de magamért és a jövőmért teszem.


Egyik rokonom most lesz 24, és neki sem volt még, bár szegény nagyon szeretne már, az ő nővére pedig 26 körül lehetett, amikor az első kapcsolatát kezdte. Már átlépte a 3 X-et, és lassan esküvőjük lesz.

2 legközelebbi barátnőm közül egyikük velem egyidős, és neki sincsen, illetve ő sem szeretne, a másik lány 2 évvel idősebb nálam, és 21 körül volt, amikor lett barátja.

2023. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!