Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sokat vesztettem ha nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vesztettem ha nem volt tini koromban kapcsolatom, sem randim?

Figyelt kérdés

Ha nem kezdtem el időben ismerkedni, lehet sosem lesz barátnőm?

Sokan vannak ebben a helyzetben?

Szerettem volna barátnőt, de nem alakult úgy sajnos.


2021. márc. 25. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is elmúlt a fiatalkorom barátnő nélkül. Szerintem ezzel rengeteget vesztettem.
2021. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem kezded el 'fiatal korodban' nem azt jelenti sosem lesz,

de magamból kiindulva nyomot fog hagyni későbbiekben

2021. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Nekem sem volt, tojok rá, kevesebb dráma, nyugisabb élet, volt elég bajom.

Úgy sem tart egyik tini kapcsolat sem túl sokáig (tisztelet a kivételnek, de ott általában ez egy vagy mindkettő érettebb félnek köszönhető)

2021. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, de amit másoknál láttam... Inkább nem kérek olyanból. Csak azért vannak együtt, hogy legyen mellettük vki. Vagy már rég rossz a kapcsolat, de nem mennek szét. A másik kihasználása és társai nem hiányoztak nekem, de a legtöbb esetben mind ez volt. Nem volt olyan személy, akivel lehetett volna
2021. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!