Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 65 éves férfi vagyok, szégyen...

65 éves férfi vagyok, szégyen e az, hogy ilyen idős koromban nem áll már fel? Ami a kapcsolatban akadályt jelent mindenképpen.

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem szégyen, de kellemetlen.

Szexológus(?)

2023. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Popcorn ***** válasza:
88%
Ez nem szégyen kérdése.
2023. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Egy 65 éves nőnek se bagyon van rá igénye. Hany evey a feleseg?
2023. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A feleség 63 éves. DE elfelejtettem azt a kérdésemkor megírni, hogy 20 éve inzulinos cukorbeteg, 15 éve magas vérnyomás betegségben, és 8 éve pszichiátria betegségekkel küzdők. Szakorvosok azt mondják a betegségek szövődményeivel így kell már élni.
2023. jún. 3. 10:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a "szégyen" részét kell nézni, hanem az egészségügyi oldalát!

Cukorbetegség, magas vérnyomás, szív- és érrendszeri betegségek, prosztata problémák okozhatnak ilyet. Ki kell vizsgáltatni (ha még nem tetted) hogy mi lehet a háttérben. Ha van egyéb betegséged, és arra szed gyógyszert, annak is lehet ilyen negatív mellékhatása.

2023. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mar olyan dolgoknak kell orulni mint az elet .
2023. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Bocsi, kérdező amíg megírtam a válaszomat látom le is írtad a betegségeidet egy perccel utánam. Ebben az esetben nincs nagyon mit tenni. Orvosokkal kellene konzultálni hogy mit ajánlanak pl szedhetsz e potencianövelő gyógyszert.
2023. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnos próbáltam az is hatástalannak tűnt, de a Vákuumpumpa sem hatásos, pedig majdnem 100 ezerbe került.Orvosok azt mondják a betegségek szövődményei ha kialakultak már reménytelen a helyreállítás. Pedig imádtam szexelni nagyon!
2023. jún. 3. 13:15
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A kor velejárója. Semmi szégyen nincs benne.
2023. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem még feláll. De reménytelenül puha. 2 hónap múlva urológus. Amióta feliratkoztam azon agyalok,van - e még értelme? Ha kapnék valamit, amitől kemény lenne, akkor se tudnám használni. 1. Mert már majdnem ugyanolyan vastag, mint amilyen hosszú. 2. A partnert is kicsinálták, egy kaparás után állítólag nem tágul a hüvelye kisujjamnyi átmérőjűre sem. 3. Ha felállna is bírná -e a szívem? Ma 20 kg cementeszsákot becipeltem 20 méterre, utána fél óráig nem kaptam levegőt. Én is most töltöttem a 65 -öt. Vákuumpumpát nem vásároltam, mert ügyeskezű műszerész vagyok. csináltam magamnak műanyag pohárból. A vákuum NEM okoz merevedést! Merevedést kizárólag belsőleg (agyilag) lehet létrehozni erotikus ingerek által. A merevedés fenntertására szolgálószorító gyűrű viszont hasznos lehet. Mi 5 éven át kínlódtunk vele és a síkosítóval tovább. Csak. Olyan vastag lett tőle a makkom hogy síkosítóval is úgy kellett begyömöszölni. A vákuumos eszközödnek is ez az első számú baja. Kitágítja, megvastagítja, megnyújtja a bőrt, megereszkedik tőle a pénisz, csak éppen kemény nem lesz.
2023. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!