Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Boldognak tartod magad?

Boldognak tartod magad?

Figyelt kérdés
Hogy érzed boldog ember vagy, ha igen miért, ha nem akkor mi volna az ami boldoggá tenne?
2023. jún. 18. 04:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok boldog. Egy új munkahely, ahol valódi emberek vannak, és nem lehúzós tarhálók minden boldogságomat megadná.
2023. jún. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Tartok tőle, hogy nem válhatok már teljesen boldoggá ebben az életemben.
2023. jún. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Soha nem voltam boldog. Voltak, vannak dolgok amik örömet okoztak, okoznak de az nagyon messze van a boldog élettől.
2023. jún. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Még van mindenem. Több nem Is kellene. Van két gyönyörű gyermekem. Imádom őket, ők az életem. Van egy férjem is ha csak egy kicsit szeretne akkor én lennék a legboldogabb a világon.
2023. jún. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Újabban nem vagyok boldog,mert kezd egyre kilátástalanabb lenni az életem.

Boldog leghetnék,mert (még) nagyjából mindenem meg van,de egyre kevesebb a munkám a megrendeléseim,és érzem az átlagemberek anyagi "becsuklását",a gazdaság összeomlását.És az egyik legrosszabb dolog,amikor nincs anyagi biztonságban az ember.

2023. jún. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Ami nagyon jó és aminek tudok örulni mindig :

egészséges vagyok, értelmes és kreatív hobbim van már hosszú ideje,az emberek kedvelnek és keresik a társaságomat.

Ami kevésbé jó,de nem tesz lelkileg padlóra :

nem úgy élek,lakom, ahogy szeretnék és nincs párom már évek óta.

Ettől fuggetlen jól érzem magam és minden nap sok szépet találok,főleg úgy,hogy látom,hallom, hogyan élnek mások.Ahhoz képest királyi az életem,még ha beosztással élek is.


Ötvenes ffi

2023. jún. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, igen... itt a nyár, végre úgy élhetek néhány hónapig, ahogy mindig is szerettem volna, amiért kőkeményen megdolgoztam évekig, és ahogy már éltem is az elmúlt 2 évben nyaranta. Ez a 3 legfontosabb.

Hogy hogyan? 4 napos munkahét, főleg itthonról, egy csodálatos városban, rengeteg idő a vízparton, úszás, sport, este 1-2 sör, haverokkal a városban lenn vagy egyedül fönn a teraszon, kirándulások, rokonlátogatások az ország más pontjain, végre találkozok a kistesóimmal és sok-sok más emberrel, kerti munkák amiket imádok... minden pillanatát megpróbálom magamba szívni és elraktározni.

Az ősz, a tél kemény lesz, anyagilag és minden más téren is. Pénzem most sincs túl sok. A barátnőm pár hete hagyott el. Minden bizonnyal nyáron is lesz, hogy a kollégáim idegesítenek majd. De ez csak a felszín, ezek nem rántanak vissza.

2023. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Igazából napról napra messzebb érzem magam a boldogságtól.

Kilátástalannak tartom a jelenlegi helyzetem, mintha egy helyben toporognék. Pedig igenis teszek azért, hogy jobb legyen az egész (főleg emberi kapcsolatok terén, illetve jövőt illetően), mégsem sikerül egyről a kettőre jutni. És ezt rendre az orrom alá dörgölik a szüleim, pedig tényleg próbálkozom.

Sikerélmények is sorra maradtak el, míg már nincsenek is, és már belefáradtam 1-2 dologba..

2023. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!