Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eltérően viselkedtek ellenkező...

Eltérően viselkedtek ellenkező nemű baráttal ha van párotok?

Figyelt kérdés

Megpróbálom megfogalmazni mit is szeretnék kérdezni :D


Szóval van-e különbség abban ahogy egy ellenkező nemű baráttal viselkedtek akkor ha nincs, illetve ha van párotok? Ha nincs, megtesztek-e olyat, mondtok-e olyat, engedtek-e a másiknak olyat ami úgy már nem fér bele hogy van párotok.


Most csak példaként, ha egyedülálló vagy, belefér poén szintjén arra utalni hogy lefeküdnél a másikkal, de ha van párod akkor már nem mondasz ilyet. Vagy hogy amíg nincs párod addig máshogy viszonyulsz a testi kontakhoz egy adott baráttal mint amikor van párod.


Ezeket most kifejezetten olyan baráti viszonyokban értem ahol senki nem akarja felszedni a másikat, fel se merül hogy azért mondja azt amit mert szexet vagy kapcsolatot akar, de van olyan mély az ismeretség hogy már beleférjenek ilyen, nem komolynak szánt megjegyzések.



2023. jún. 18. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy baráttal mindig ugyanúgy viselkedig egy normáis ember, akár vele azonos nemü, akár sem. Ezen nem változtat, hogy az illetö egyedül van, vagy kapcsolatban.
2023. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

"egyedülálló vagy, belefér poén szintjén arra utalni hogy lefeküdnél a másikkal, de ha van párod akkor már nem mondasz ilyet"


Ez CSAK AKKOR fér bele, ha a veled azonos nemü barátotokkal is szokásos az ilyen "poén", ami egyáltalán nem az.

2023. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátaimmal mindig ugyanúgy viselkedek, függetlenül attól, hogy van-e párom vagy nincs.

A testi kontaktus nálam a női és a férfi barátságoknál ugyanaz: ölelés és arca puszi (esetleg az ilyenek, hogy poénból meglökni a másik vállat, megfogni a kezét, ha felsegíted valahonnan, ilyesmik). Minden másban a barátom és én is elég lazák vagyunk, így a szexuális jellegű viccelődés is belefér.

2023. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nekem csak az a barátom, akivel sosem volt előtte sem semmi és nem is akarok. De ha valaki nagyon nyomulna, akkor igen, egy kapcsolatban jobban meghúznám a határaimat
2023. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, így belegondolva igen, kicsit más. Ha szingli vagyok, nyugodtan megosztom a szexuális életemet a barátaimmal. Ha nem, akkor már a páromat is érinti ez, így nem lenne korrekt. (azonos nemű barátokkal ez ugyanúgy változik)


Úgy kezelem az ellenkező nemű barátaimat, ahogy az azonos neműeket. Ölelés, kettesben találkozás, lelkizés belefér. De mindig egyértelműek a szándékaim.

2023. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a szándék ellenére egy mélyen bizalmas barátság ellenkező nemüek között kissé változik. Megfigyeltem - úgy veszem észre, ha lány barátomnak partnere lett, elérhetetlenné, vagy nehezen elérhetővé vált, kevesebbet keresett.

Ugyanakkor az én partnerem is érzékeltette, nem nézi túl jó szemmel a kapcsolattartást.


A normális az lenne ha nem változna a viszony. Az esetek kisebb számában (talán) ez így is van.


Nagyon régi, gyermekkori bizalmas lány barátommal mai napig nagyon jó viszonyban vagyunk, de a beszélgetések inkább mégis akkor zajlanak közöttünk, ha nincs mellettünk a párunk.

Furcsa, de igen, összességében változik a kapcsolattartás. A barátság legjobb ha nem változik és megmarad.

2023. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt az 5# válasz megfogalmazása.

Az intim témák és a társasági élet szervezése is átalakul, más prioritások alakulnak ki ahol a partner kerül előtérbe. Ez változást hoz magával a baráti kapcsolatban.

FF és N között az intim témák, barátság esetén is máshogy, bizalmasabban merülnek fel. Valóban nem lenne korrekt partner kapcsolatban a parunkat is érintő "bizalmas" témák taglalása barátunkkal.

2023. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezen a téren a férfiak lennének megengedőbbek. Szerintem a témák és a baráti beszélgetések talakozások beszükülése, külön külön értve persze, inkább a lanyokon, nőkön múlik.

De mint tudjuk a döntés és a választás a nőknél van legtobbször. A férfiak nem mindig tudnának választani, több lehetőség között 😁

2023. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy barátságba alapból nem fér bele a "te Juci én úgy szénné kefélnélek, jajj Béla olyan vicces vagy szopjalak le" megynyilvánulasok. Vagy nem értem, hogy lehet ezzel viccelődni egy barátnak. Ha szexuális célzások vannak az rég nem barátság, és abszulót nem fér bele egy kapcsolatba, hogy ilyenekt csinálsz "barátokkal"..
2023. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 Egyszerű szinten értelmezett leírat.

A kérdés összetettebb, ahogy ez a többé kevésbé jól értelmezett fenti válaszokból is látható, nem a sz..ásra és b..ásra korlátozódik, vagy arra legkevésbé sem poénos célozgatásokra. Nyilvánvaló, ez barátság kevésbé, több "extrákkal" vagy ex-szeretői kapcsolat.

2023. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!