Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem pakolok el magam után.mind...

Nem pakolok el magam után.mindent otthagyok ahova épp lerakom. rumlis. kupis. trehany. csak az a baj hogy ezt mind tudom és zavar de mégse teszek semmit. 1szer aztán osszepakolok. örülök hogy rend van. 3nap elteltével ismét? kosz van.

Figyelt kérdés

kamasz korom óta.én nemis akarok elpakolni. ugyvagyok vele majd kidobom később.

zavar hogy kösz van de annyira nem hogy osszepakolok.

Ez mitöl lehet?

simán trehányság?

Kezeletlen ADHD?

várom a válaszokat.


Marian 30



#kamaszkor #felnőttkor #ADHD #Kezeletlen ADHD
2023. jún. 18. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Kezeletlen ADHD?
Trehányság?
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha eléggé zavarna, elpakolnál
2023. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem az, de psziches.
2023. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Rendszert kellene bevezetned az életedbe, másrészt meg kellene jegyezned, hogy a környezet az nem csak rólad szól, hanem rajtad kívül méég léteznek emberek, akikkel tekintettel kellene lenni.
2023. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Lehet,hogy van benne egy kis ADHD,de én igénytelenségnek tartanám.
2023. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy másik tünet szintúgy kamaszkorom óta. Nem bírom megjegyezni amit olvasok, hiába olvasom el többször. Nem tudom irányítani a figyelmemet, pedig nagyon szeretnèm.

emiatt rossz tanuló voltam.kiközösítettek, a tanárok azt hitték hogy nem akarok tanulni vagy nemtudom. pedig csak egyszerűen nem bírtam odafigyelni.

hogy valamit megtanuljak még mindig nehézséget okoz.

akkor ez csak valami figyelemhiányos probléma lehet nem?

2023. jún. 19. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok. Nincs diagnózisok, de igen, ez is jellemző az ADHD-ra. Ugyanakkor valószínűleg kicsit depressziós vagy, mikor szétfolysz, nincs kedved semmihez, vagy nagyon sok a teendő és stresszes vagy. Nekem ez a kettő van, ezek fokozzák a már meglévő figyelemzavart.
2023. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A kognitív terápia valóban segíthet ezeken a tüneteket?

Ha igen, hogyan?

2023. aug. 7. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!