Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szociopatáknál jellemző hogy...

Szociopatáknál jellemző hogy gyakran úgy hagyják égve a villanyt helységekben?

Figyelt kérdés

Ismerek egy 58 éves embert, aki állandóan úgy hagyja mindenhol a villanyt égve és akár este van akár nappal, neki tök mindegy.

A családja nem győzi utána lekapcsolgatni a villanyt.

Éjszaka is kimegy vécére ott hagyja égve a lámpát a folyosón szinté és reggelig amíg valaki le nem kapcsolja.

Elég idegesítő lehet.

Egyébként nincs semmilyen betegsége és az az érdekes hogy villamos mérnök és tanár! Viccen kívül!


2023. jún. 20. 02:08
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Én is égve hagyom mert megengedhetem magamnak, akkor is ég az összes szobában ha nem vagyok otthon, hogy ne sötétre érjek haza. Csak akkor van lekapcsolva a villany ha éppen égőt cserélek, meg a hálóban estére.
2023. jún. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Szóval, ha valaki égve hagyja a villanyt, az szociopata szerinted.

Mindig tudtam, hogy a GYK-n "szakemberek" írogatnak.

Hülyeségeket.

2023. jún. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Inkább te vagy pszichopata, ha szerinted aki égve hagyja a villanyt, az már csakis szociopata is lehet.

Nem ártana inkább a saját életeddel foglalkoznod. Nem veszed észre, hogy olyan vagy, mint egy unatkozó öregasszony?

2023. jún. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezek a pszichés betegségekkel kapcsolatos általánosítások nagyon idegesítőek.
2023. jún. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen minden aprosag egy mentális probléma/betegség jele más oka nem is lehet körülötted mindenki szociopata
2023. jún. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Az a szociopata aki ilyet kérdez.
2023. jún. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon mulatsagos trend ez a pop pszichologia, mindenki azt hiszi, isten, es masokat jol megdiagnosztizal. Te mi vagy, eletem?
2023. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Szóval, ha valaki égve hagyja a villanyt, az szociopata szerinted."


Szóval, ha valaki felfigyel egy ember viselkedésére mert furcsán viselkedik, azt már le kell hurrogni?

Ezek szerint ti is dettó szociopaták vagytok, sőt némelyik hozzászólónak mentálisan agresszív megnyilvánulása is van, ami kizárólag csak öröklődhetett és a legnagyobb baj hogy tovább örökli majd a gyerekei is...

2023. jún. 20. 17:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyre jobb! Egyebkent paranoid vagy, hiszen senki nem hurrogott le, csak megfigyelte a viselkedesed.
2023. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem semmi diagnosztizálás zajlik itt, komolyan...

Kérdező, te "felfigyeltél egy ember furcsa viselkedésére" és szociopatának minősítetted, ez számodra nem fura?

2023. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!