Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Mi kell ahhoz, hogy valaki kilépjen egy romboló kapcsolatból, környezetből? Ahol nem tisztelettel bánnak vele? Nem csak párkapcsolatra értem, bármilyenre. Bennetek megvan ez a valami?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Munnkahelyiről tudok véleményt alkotni:

Nagyon nagy akarat, hogy észrevegye: ide változás kell. Ez lehetséges úgy, hogy változtat a személyiségén, nem hagyja magát. Igyekszik pár embert maga mellé állítani, és így talán könnyebb elhinnie, hogy van másik választási lehetőség is.

Lehet azt is, hogy elhatározást eszközölünk ki, hogy "Én innen el akarok menni", így minden állááslehetőséget megragadok, felveszem a kapcsolatot ismerősökkel, emberekkel.

Összesítve egy nagy elhatározás szükséges, hogy az ember eldöntse, hogy innentől kezdve máshogyan lesz minden.

2023. jún. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban elhatározás kell. Nyilván a döntésképtelenség hátterében általában önbizalomhiány szokott állni, amit pont a toxikus kapcsolat idéz elő.
2023. jún. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Megvan, első blikkre.
2023. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önbecsülés, és munkahelyváltás esetén elegendő pénztartalék vagy támogató családi háttér. Igen, nekem megvannak ezek.
2023. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!