Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire illik megnézni a...

Mennyire illik megnézni a nőket a konditeremben?

Figyelt kérdés
Nagyon sok gyönyörű nő van a teremben és sokszor szenvedek, hogy nem szabad odanézni. Ha odapillantok 1szer 1szer az oké?
2023. jún. 21. 10:06
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
33%
Nincs megtiltva.
2023. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%

Odapillantás oké.

Bámulni ne bámulj.

2023. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer rápillantasz valakire, az oké. Ha többször oda-oda pillantasz, azt előbb-utóbb észre fogja venni, és nagyon zavaró, kényelmetlen. Ahelyett, hogy úgy fogod fel, hogy "jaj szegény én szenvedek, mert nem bámulhatok egy csinos nőt", inkább foglalkozz a saját dolgoddal, edzeni jársz oda.
2023. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
57%
Semennyire. Sok ember a magadfajtàk miatt nem mer elkezdeni terembe járni. Foglalkozz a saját dolgoddal és hagyj békén másokat
2023. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
70%
Én egyszer vonaton utaztam és egy srác percenként bámult jobbra egy csajt, folyamatosan forgatta a fejét, nevetséges volt. A csaj meg unottan bambán nézett maga elé.
2023. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
61%
Rohadt gáz hogy neked szenvedés, hogy ne bámulj valakit. Komolyan, nem kellene már egy kutatást csinálni a férfiak tesztorenszintjéről, vagy mittudomén? Elég aggasztó, hogy sokaknak fizikai szenvedést okoz fékezni a szexuális vágyaikat olyan helyzetekben is amikben semmi szexuális nincs, csak azért mert ott egy vonzó nő. Szerintem ez nem egészséges, akárki akármit mond.
2023. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
66%
#6 Támogatom. Ugyanez igaz az utcai zaklatásra és beszólogatásra is. Nem értem, hogy nem sül le a bőr a képükről, amikor vadidegeneket hoznak zavarba beszólogatással meg füttyögéssel. Illene tiszteletben tartani a társadalmi normákat, vagy pedig ki lehet vonulni a civilizációból és egyedül élni valahol a világ végén.
2023. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
64%
Na pont ezért nem járok konditerembe
2023. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
61%
Én is ezért nem jártam sokáig. Most már odamegyek és jó hangosan számonkérem, égjen csak a pofája mások előtt
2023. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Szerintem akik itt eddig kommenteltek ők még sosem jártak hosszabb ideig edzeni... Az edzőteremben nem az van hogy mindenki csak magában edz. Vannak csoportos órák ahol beszélgetünk is. Nem csak azért járnak az emberek, hogy testet építsenek. ( ezt arra írom aki azt kommentelte , hogy nincs rendesen megpakolva a súly )
2023. jún. 21. 11:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!