Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben illik a 30/40...

Konditeremben illik a 30/40 iksz éveseknek is sziával köszönni?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam már, hogy íratlan szabály a konditermekben a kortól függetlenül történő tegeződés, mert ugyanolyan érdeklődési körű emberek/fiatalos, sportos közösség jár oda stb. Csak azért kérdezem, mert múlt héten voltam először egy teremben és egy 35-45 körüli pasast (és a feleségét) simán letegeztem (talán a tulaj volt nem tudom). De mégis annyira hülyén venné ki magát, hogy fáradtan jövök ki az öltözőből/szól az ütemes zene/csattognak a tárcsák/csevegés a háttérben és erre benyomok egy Viszontlátásra szöveget. Nekem ez annyira életidegen. Meg ha valaki mégis azt mondja, hogy illetlen tegeződni, mi van, ha pont ők meg elmormoltak magukban egy WTF-t? Zárójelben megjegyzem az egész magázódástól a hétköznapokban is a hideg kiráz minden egyes alkalommal.

2016. szept. 3. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Szerintem nyugodtan mondhatod, hogy szia, maximum ha beszélgetésbe kezdtek, megkérded, mit preferál.


Egyébként szierntme a "szervusz" ilyen esetekben hasznos lehet. Németországban is ezt szeretem, mert idősebbnek és fiatalabbnak is teljesen megfelelő.

2016. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En bemegyek a pultosnak ha idoaebb van akk jonapot/viszlat-ot koszonok ha fiatal akkor szia. A terembe meg mindenkinek szia hello

Meg semki se szolt ezert szerintem ez tok normalis

2016. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hello inkább...
2016. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
100%
Tegeződj! Én 46 vagyok és mindenki tegez, sosem jónapotoznak nekem. Ki is akadnék.
2016. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kopasz meg idos az illeto akkor viszlat meg jonapot, de amugy hello kb mindenkinek..
2016. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sup mate how ya doin dog
2016. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 likebike ***** válasza:
Én "sziasztok"-ot vagy "hello"-t köszönök,eddig nem volt gond.Vagy mondhatod,hogy "Jó napot!Hello!"és meg van oldva.
2016. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy Dícsértessék.. :D Az elfogadott köszönésnek.
2016. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyira feleslegesnek tartom ezt a magázódást...
2016. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42 éves vagyok, de ha edzőteremben bárki lemagázna, kiakadnèk.
2016. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!