Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában már 30 éves korra...

Általában már 30 éves korra illik kinőni a fiúknak a videójátékozást?

Figyelt kérdés
Már égő abban a korban nem?

2023. jún. 23. 18:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
Nem, ez nem etikett kérdése.
2023. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem. De ha csak a videon tud függni, csak az élteti, mint a nyomorék exemet, akkor az gáz.
2023. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Én is gamer vagyok, csak én csaj és 36 éves. Pont lesz.rom, hogy illik-e vagy nem illik videójátékoznom. :D Volt 50 körüli fickóm is, aki gamer volt. Nem jöttünk volna össze, ha nem lett volna az... :]
2023. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
38%
Minden a mértéktől függ. Ha valaki leül a gyerekével videójátékozni, amellett hogy kijár vele pld bicajozni vagy uszodába, az még teljesen rendben van.
2023. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
17%

30 évesen azért már férfivá válnak a fiúk. Bár, tény, hogy bőven vannak, akik még ennél idősebben is kisfiú szinten ragadtak (bár, lehet, hogy ránézésre nem mondod meg).


A videójátékozás, ha nem életvitelszerű, akkor alkalomszerűen (5 évente 1-2 hónap, amíg letolja a játékot, vagy évente 1 játék végigvitele) simán belefér egy felnőtt férfi szabadidő eltöltésébe.


A függőség, vagy """munkaához""" szükséges játszások szerintem a gáz kategória. Kivéve, ha játék fejlesztőről van szó. Aki 30+ évesen nem un rá ezekre a játékokra nő/faszi/család mellett, azzal minimum pici baj lehet.

2023. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%
16 éves kortól már elő szokott fordulni jobb családoknál.
2023. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
Ha nő lennék, biztos, hogy nem járnék olyan férfival, akinek az életében jelentős szerepet töltenek be a videójátékok.
2023. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
28%
Nem mondom, hogy gáz, de gyerekes. Jártam már gamerrel, többet nem fogok.
2023. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%

Játékokat gyerekesnek tituálni olyan, mint aki szerint minden animációs film, rajzfilm gyerekeknek való.


Felnőtteknél is teljesen normális igény a játék.


"Kinőni..." miért van más is, amit "ki kéne nőni?" Szerintem nincs ilyen, a rossz természetet, a gyerekes felfogást, a felelőtlenséget nem lehet kinőni, a hobbikat, érdeklődési köröket meg nem is kell.

2023. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
9: Biztosan igazad van. Minek nője ki az ember a cumizást, pelusba ürítést, hisz időskorába úgyis kezdődik minden előről...
2023. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!