Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 éves ember vagyok az...

30 éves ember vagyok az életemben eddig semmi izgalmas nem történt van más is így ezzel?

Figyelt kérdés
Konkrétan velem az elmúlt 15 évben semmi izgalmas nem történt, míg másokkal nagyon sok minden. Mit lehetne ez ellen csinálni? Társasági élet kapcsolatok nagyon nem erősségem. De zavar hogy másokkal annyi minden történik velem szó szerint semmi. Se karrier se élmények se semmi. Van más is így? Nem vagyok valami okos sem így sem karrier se egzisztencia nincs. F

2022. nov. 5. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 éves koromra szereztem diplomát, és 35 évesen lettünk szülők... Rengeteg minden történt velem 30 után. (de előtte is).
2022. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Persze. Sőt, szerintem az emberek 95%-a rettentő unalmas életet él. Ne a Facebook meg az Instagramon látott képek alapján alkoss véleményt, az kamu. Legalábbis a 95%-nál az.


Az átlagember reggel felkel, elmegy dolgozni, ott érik ilyen-olyan ingerek, örül hogy jön a hétvége, pihen, esetleg él valamilyen hobbijának (sport, olvasás stb.), esetleg találkozik 1-2 barátjával és ennyi.


Szóval ne úgy gondold el, hogy így reggel felkelnek az emberek és akkor csillogás van meg kiborul a vörös szőnyeg és csörög reggeltől estig a telefonja, bemegy a munkahelyére hogy begyűjtse minden nap a "nap dolgozója" oklevelet, este pedig megy a buli, tánc, hétvégén meg utazás van Hawaiira, páratlan héten meg Dubaiba.


Én konkrétan ismerek olyan embert (28 éves), aki itt lakik 3 utcával odébb a panel 8.-on, reggeltől estig dolgozik egy ilyen sminkes boltban mint eladó, és konkrétan az Instagram úgy néz ki, mintha minden héten valahova utazna és nagy travelgirl és csillogás és villogás az élete. Közben meg pont úgy él mint bárki más, csak 3x annyi időt tölt a látszatra mint a valóságra.

2022. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Akkor itt az ideje, hogy csinálj valami izgalmasat. Vagy a következő 15 évet is egy növényként akarod leélni?
2022. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Hát nemtudom, mi számítana neked izgalmasnak.


Én is dolgozom az időm nagy részében, saját vállalkozás, de nem mondanám hatalmas karriernek vagy szenvedélynek. Szoktam utazni külföldre, de az sem egetrengető. Hobbim a futás, meg szoktunk ilyen baráti filmes estéket, társasozásokat tartani. Európán belül, barátokkal utazom. Gyereket meg családot nem akarok, de a gyerekvállalás is elég hétköznapi. Mi számítana neked izgalmas életnek?

2022. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Mit értesz izgalmas alatt?

Nem ugrodtál le egy hídról, 5 m magasságból egy folyóba, nem drogoztál, nem ittál, nem dugtál vagy ilyesmi.

Ezek is unalmasak, kb. annyi izgalom van benne, mint levegőt venni

2022. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Üdv a klubban. Nekem nagyon izgalmas életem van, főleg az elkövetkezendő 1 hónap lesz meghatározó, hogy mégis mi a szar lesz ebben a teljes kilátástalanságban, szociális fóbiával szorongással megfűszerezve, ha majd el kell menni dolgozni valamit mert kibukok az egyetemről.
2022. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát legalább szerelmesnek lenni jó lenne. Azt sem tudom milyen érzés.
2022. nov. 5. 13:56
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Én elkezdtem "élni" egyedül is. Eljárok túrázni, kirándulni, városokat megnézni, de akár csak moziba beülök. Ugyanazt csinálom mint bárki más.


Elkezdtem például a kéktúrát, elég nagy közössége van, és igazából rengeteg input, érdekesség éri az embert útközben.

2022. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként igen, teljesen jogos amit a 8-as válaszoló ír!


Az emberek egyedül képtelenek csinálni bármit is. Pedig minden tevékenység élvezhető egyedül is. Beülhetsz egy bárba is egyedül, konditerembe is járhatsz, moziba, színházba, stb. Kevés olyan tevékenység van, amit ne lehetne egyedül is csinálni és pont ugyanolyan élvezetes tud lenni.

2022. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen en
márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!