Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet bajom abból ha szürke...

Lehet bajom abból ha szürke kisegér maradok?

Figyelt kérdés

Többször megkaptam már hogy szürke kisegér vagyok és változtatnom kéne magamon, az öltözködésemen, a viselkedésemen stb.


Nekem ezzel nincs bajom én mindig ilyen voltam, de van aki félt hogy később ebből bajom lehet ha nem változom meg.


Van olyan itt akinek ez gondot jelent ?


2023. jún. 23. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Csak akkor, ha nem barátkozol vagy nem ismerkedsz..


Kevés emberrel lesz kapcsolatod ami legyen akár baráti vagy párkapcsolat így sok élmény kimaradhat. De úgy kell élni ahogy neked jó és nem úgy ahogy más jónak tartja.

2023. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Ilyesmi?

[link]

Semmi gond, majd te is találsz magadnak egy különc tudóst! :)

2023. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Van pár barátom, ismerkedni nem szeretnék még nem érzem magam elég érettnek hozzá.


Én az a fajta vagyok aki nem sok vizet zavar, nem nagyon tűnik fel ha nem vagyok ott de ez a pár barát már évek óta megvan.

2023. jún. 23. 21:20
 4/9 A kérdező kommentje:

2.


Nem éppen. Őt inkább furának mondanám. Nem tudom mi lenne rám a legjobb szó, inkább túl átlagos vagyok nemcsak kinézetre.

2023. jún. 23. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

max megesz egy maccska, de légy önmagad, akiért nem kell erőlködnöd.

hanem már alapból te vagy. nem egy szerepbe helyezkedsz, ami kellemetlen, nem érzed jól benne magad; nehéz fenntartani a szerepet, nem vagy önazonos,és ez zavarna téged. Vagy lehetsz Betmen. Mindig légy önmagad, kivéve, ha lehetsz Batman. Mert akkor Betmen legyél. Mert az menő.

2023. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A szürke kis egér is egy létező sikeres életforma. Attól, hogy nem színes.
2023. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert csak kihasználnak.
2023. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a macskákat, amugy nem lesz gond.
2023. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%

na akkor jol figyelj ide kis broder.


En mar 1 -2 eve ugyanabban a ruhaban jarok, kb. havonta zuhanyzok egyszer, dezodort hasznalok csak.


semmit nem csinalok.


neha meg nem is alszom arra sem vagyok kepes.


szoval, broder, ki is a kiseger?

2023. jún. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!