Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan törjek ki ebből a...

Hogyan törjek ki ebből a "szürke kisegér" szerepből?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Sokáig nagyon zárkózott voltam és mindig magamba fordultam. Ennek az volt a fő oka, hogy önbizalom hiányom volt és nem voltam megelégedve magammal. Most változtattam ezen. Lefogytam, járok szórakozó helyekre, sokkal nyitottabb és közvetlenebb lettem. De mégis az évek alatt rám ragadt a "csendes gyerek" szerepe. Hiába csinálok bármit egyszerűen észre sem vesznek az emberek, vagy csak nem vesznek komolyan, mert már megszokták hogy mindig magamba fordulok. Én tényleg nagyon keményen probálkozom, hogy megváltozzak de a környezetem ezt nem veszi észre, és mindenki csak húz lefele. Úgy érzem hogy a barátaim, szüleim nem is ismernek igazán mert csak a régi énemet látják bennem.
2018. febr. 25. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat, akik nem ismerik a "régi" énedet.
2018. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell foglalkoznod mások vèleményével, nem várhatod el tőlük, hogy azon a szinten gondolkozzanak, mint te. A boldogságot nem külső tényezők határozzák meg. Csak az számìt, hogy te jól ėrezd magad. ;)
2018. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!