Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyet hogy reagáljátok le?

Az ilyet hogy reagáljátok le?

Figyelt kérdés
Amikor párotokkal ketten vagytok valahol és a párodnak megjegyzik hogy milyen szép vagy? Én velem pl nem rég volt ilyen, hogy a barátommal mentünk az utcán és jött velünk szembe egy nő akit ismer és megkérdezte tőle hogy én vagyok a barátnő? Mondta igen. És kaptam azt a megjegyzést, hogy milyen gyönyörű vagyok. Barátom meg mondta hogy ezzel ő is egyet ért stb. Én az ilyentől olyan zavarba jövök😅 Csak nálam van ez így? Sztorikat is szívesen meghallgatok😅xd

2023. jún. 24. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Ha tvvször is előfordul majd, megszokod. Csak köszönd meg udvariasan mosolyogva, ahogy az ilyen bókokat szokás.
2023. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Fogcsikorgatva megköszönném, de magamban marhára nem díjaznám.
2023. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

kérdező, mi a kérdés? amit kiírtál, az csak egy alibikérdés, mert vmit. ki kellett írnod oda kérdőjellel, hogy megoszthasd ezt a "nagy hírt".

szerintem csak el akartál hencegni ezzel...


megköszönöd, és továbbmész.

az illető nyilván udvarias akart lenni a párod előtt, és mondani akart vmi. hízelgőt.

2023. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és amúgy miért szerelem kategóriába írtad ki, h. megdicsért egy vadidegen nő?
2023. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké kössetek bele xd tipikus gyakori.. Ez csak egy kérdés🤦🏼‍♀️ nem tetszik nem nezed
2023. jún. 24. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:

de miért a szerelem rovatba írtad ki, h. egy női ismerős megdicsért?

meg tök fura, h. futsz gyakorira erről beszámolni...

2023. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 kíváncsi voltam hogy más hogyan reagálja le. Nem akarok túl áttetsző lenni..
2023. jún. 24. 21:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez zavarba ejto, de mindkettotok szamara dicseret volt. Nekem anno anyamnak mondtak nok, akikkel nem volt joban, munkahelyen, hogy uristen, a lanyod gyonyoru. Nincs benne semmi szandek, egyszeruen kimondta, mert nagyon ugy gondolta, es szamara rivalizalas szoba se jon.
2023. jún. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Jövő héten meg már mással fog dugni az aktuális párod. Semmit nem jelent hogy ki mit mond.
2023. jún. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 az biztos hogy nem
2023. jún. 25. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!