Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti hogyan reagáljátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan reagáljátok le hagy egy nő taktikázik, játszik veletek? Volt már olyan hogy fordult a kocka? Valaki valamilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés
Velem egyszer fordult elő elérhetetlen volt a nő a számomra. Bele untam ott hagytam , majd később ő tepert utánam de sajnos soha sem tudtam újra szeretni. Hiába hívott , kereset ritka volt az ha fel vettem vagy találkoztam vele. Mindig csak akkor vettem elő ha nagyon kanos voltam.

2015. jan. 18. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyom a fenébe, mással szórakozzon. Én őszinte ember vagyok, az esetleges barátnőmtől is ezt várnám el.
2015. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalatból elég sok kijutott, úgyhogy már messziről látom ha valakinél nincs esély és onnantól kezdve nem érdekel.
2015. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de én sem szeretem a taktikázó férfiakat. Ha ilyennel találkozom, akkor nem foglalkozom vele, nem veszem komolyan.

Egyébként azt nem értem, hogy ha elérhetetlen volt számodra, akkor hogy lehet, hogy mégis összejöhettetek volna? :S

2015. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokáig gyakorlatilag hónapokig elérhetetlen volt. Majd ott hagytam és ő epekedett utánam. Remélem így már érhető volt. :)
2015. jan. 18. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem 3 ilyen eset volt.


Az első annyira összetört, hogy nem tudtam menekülni sem. Első szerelmem volt, és hosszú játszadozás után összejött a legjobb barátommal. Nem zavartatták magukat, hogy ott vagyok, folyton csak egymáson csüngtek. Holott tudták mindketten...


A második esetben ez a kis játszadozás fordítva sült el. Olyan szinten adtam vissza az illetőnek, hogy a mai napig kihatással van az életére. Ha hagytam volna magam, most én lennék ilyen helyzetben.


A harmadik esetben pedig először fájt, de mégis én jártam jobban. Már bánja az illető, hogy azt tette amit, de ebből bocsánat részemről nem lesz, mivel nem egyszer kértem, hogy ezt ne.

2015. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem egyszer fordult elo es meg most is faj. de tanultam belole es ijen megegyszer nem fordulhat elo. az volt a baj hogy benyeltem minden szavat es megbiztam benne hibaztam meg is jartam.
2015. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!