Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha szerelmesek vagytok egy lányba akkor, hogyan reagáljátok, le ha a lány iránt többi pasi érdeklődik?

Figyelt kérdés
Attól függetlenül,hogy a lányt ezek a férfiak nem érdeklik....
2016. márc. 20. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én megbízom a lányban,de azért rosszul esik ha nagyon sok időt tölt el egy másik férfival,még akkor is ha ez munka ürügyén történik.Ha ez nem aggasztana akkor nem is lennék szerelmes.

Még rosszabb ha a lány nem jelenti ki egyértelműen,hogy az a másik férfi nem érdekli.

2016. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálom figyelmen kívül hagyni őket és bízni a lányban.
2016. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én (ha amúgy a lány még nem ismer) versenyhelyzetnek fogom fel..a legjobb nyer itt is :)

Ha már valamilyen kapcsolatban vagyunk,pl járunk vagy valami,akkor viszont nem venném jó néven ha mások próbálkoznak..

2016. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy lány sosem csak 1 férfinek tetszik, maximum nem mondja vagy nem látod. De tény.


Szóval meg kell ismerni aztán kiderül, hogy lesz e jövője,.

Szóval ezt így semlegesnek fogom fel.

2016. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VirágésBence ***** válasza:
Ha valaki nagyon legyeskedik a barátnőm körül az nagyon nem teszik, főleg, ha ezt barátnőm észre se veszi, előfordul, mert sok fiú barátja van és mindent csak barátkozásnak vesz, úgy könnyebb, ha ismerem a fiú barátait és tudom, hogy kivel meddig lehet elmenni, ki mit akar, mi a helyzet, van-e barátnője meg ilyeneket, ha valakit nem ismerek az se baj, csak elvárom, hogy mutassa be és ha nem tetszik akkor ne barátozzon vele, nem akarok uralkodni a barátnőm felett, de valahogy nekem is ki kell bírni, hogy ne féltékenykedjek, ha egy másik pasi ölelgeti.
2016. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!