Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az tényleg igaz hogy a modell...

Az tényleg igaz hogy a modell nőknek éhezni kell a jó képek elkészítése érdekében?

Figyelt kérdés
2023. jún. 25. 11:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Az azért biztos, hogy nem ehetnek annyít mint amennyit akarnak, nem ehetnek szorakozásból, ahogy az átlag emberek.

Az elmodások szerint ezt szokták úgy áthidalni, hogy hánytatják magukat. Tehát zabálnak mint az állat, mint az átlag ember, a 3-4 szeresét a normális mennyiségnek, aztán kihányják.

2023. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

11.

Ilyet beteg emberek tesznek ami szomorú.

Egy profi modell viszont kb olyan mint egy sportoló.

Kiszamolt etrendet tart, rendszeresen edz.


Személyi edzők, táplalkozasi szakértők, plasztikai sebészek tömege van specializálódva a profi modell a fitnesz modell vagy akár a testépítő női fizikum elérésére.


Szóval ez a bulémás szint 20-25 éve már a múlt.

Nevesebb cégek ma már nem dolgoznak se drogossal, se mentális beteggel.

Az a 80as evek volt mikor ilyesmi még belefért.

2023. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen kell! Nekem kellett. Kifutó modell is voltam. Sokat mértek cm-t, és folyton csak mondogatták hogy fogyjak még, még...

Minden nap tornáztam és sokat éheztem. Nem érte meg. Külföldön is alig ettek a lányok.

Normális munkát nem kaptam itthon, mindenre azt mondták szinte hogy kell a portfólióba, sokat járkáltam, semmi fizetés. Meg a kifutón is. Néhány újságra kaptam kemény 10ezer Ft-ot. Az egyikre 20ezret. szánalom. Külföldön pedig semmi munkát nem kaptam, csak fotóztak, portfólió bővítésre. Aki nem feküdt le az ügynökség öreg igazgatójával azt küldték vissza. Mondhatni gyomorforgató volt. Van aki bírja, van aki nem.

2023. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11es nem igaz. Mert 10 éve próbáltam és éheznem kellett hozzá. Kifutó modellnek, újságokba is. Én soha nem hánytattam magam. Ettem de nagyon keveset. És minden nap szinte torna. Mellkasi fájdalmam lett rendszeresen, bmi normal alatt lettem. Nézz meg külföldi kifutó modelleket, azok mind szinte túl vékonyak. Ugyan Nem az a kategória ami anno volt, akik meghaltak szívleállásban, de akkor is pálcika a java.

Persze a fitnesz, testepito totál más, ahhoz nem is értek.

2023. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!