Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Öltözködési, divattanácsokat...

Öltözködési, divattanácsokat adnátok egy ajándék (naptár) elkészítéséhez? 18L

Figyelt kérdés
A páromnak karácsonyra egy naptárt szeretnék készíteni a saját fotóimmal. A hónapoknak megfelelő ruhákban fogják rólam a fotókat csinálni (nyáron bikiniben, télen nagykabátban stb.). Viszont ötletem sincs, milyen ruhákat vehetnék föl, esetleg milyen kiegészítőket használhatnék (pl nyáron nyalóka). Küldenétek képeket modellekről különböző hónapokban? (én nem találtam képeket a neten) Vagy tudnátok ötleteket írni?

2014. dec. 6. 12:51
 1/7 anonim válasza:
Ne haragudj, meg tudom nem is kérdezted de nem túlzás ez egy kicsit?
2014. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért gondolod hogy túlzás?
2014. dec. 6. 16:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy gondoltad hogy túlzás... Arra gondoltál hogy nem megfelelő ajándék, vagy hogy a saját képeimet rakom bele, vagy hogy ennyi mindent megteszek érte?
2014. dec. 6. 16:18
 4/7 anonim válasza:

Úgy értem, hogy (ez az én véleményem) mindig furcsának találom mikor valaki ad egy ajándékot a barátjának amin saját maga van rajta (mint pl egy párnára a barátnő nyomtatva, vagy ez esetben egy naptár). Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy akiknél látom hogy ilyeneket adnak ajándékba, nem is egy olyan régóta működő kapcsolatról van szó. Meg hogy mivan ha nemsokára szakítanak és ez még is csak olyan furcsa. Meg nekem kicsit olyan egoista dolog az ilyesmi.

Nem akarlak megbántani ezzel, csak tényleg furcsa. Megkérdezhetem egyébként, mióta vagy együtt a pároddal?

2014. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmmm ebben igazad van, tényleg nem régóta vagyunk együtt, még egy éve sincs. Én is gondoltam rá, hogy még korai egy ilyen ajándék. Az nem jutott eszembe, hogy egoista lennék, mivel szoktak naptárakat adni egymásnak a párok, csak éppen olyat amiben esetleg más szexi nők vannak , de olyat semmiképp nem akarok neki adni. De akkor mit tudnál ajánlani? Vagy akkor teljesen elvessem ezt az ötletet? Vagy még várjak vele pár évet?
2014. dec. 6. 16:49
 6/7 anonim válasza:

Én a helyedben várnék még ezzel (mondjuk én nem adnék ilyen ajándékot).

De egyébként elég nehéz férfiaknak ajándékot választani, úgy gondolom. Nem tudom barátod szeret e esetleg olvasni, mert akkor vehetnél neki könyvet. Van aki vesz pl vicces alsógatyát, parfümöt, meg nem tudom. Igazából én apámon kívül nem adtam még soha férfinek ajándékot. :D Nem volt kinek.

2014. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a gondom ezekkel az ajándékokkal , hogy annyira a monoton, alap ajándékok közé tartoznak. És én nem elégszek meg ennyivel. Ezért is gondoltam erre a naptárra mert szerintem ötletes. De hát akkor nem tudom, majd kitalálok valamit :/
2014. dec. 6. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!