Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámul/néz ha találkozunk...

Miért bámul/néz ha találkozunk, de nem köszön?

Figyelt kérdés

Hello mindenki!


Szóval van egy srác akivel még pár éve összefutottunk a legjobb barátommal egy szórakozóhelyen. A haverjaival volt, akiket többnyire ismertünk is, volt osztálytársaink voltak. Bemutatkoztam ennek a srácnak, és onnantól kb. folyton engem bámult, leült velem szemben és nézett bele az arcomba, felvette a szemkontaktust. Meg is kérdeztem mivan, persze azt mondta semmi, ilyen huncut mosollyal…

Amúgy fiú vagyok én is.


Na azóta néha amikor összefutunk az utcán, mindig néz, de nem köszönt vissza miután én köszöntem. Néhány alkalom után már én sem köszöntem, mondom oké jó nagy bunkó…

Egyszer egy boltnál futottunk össze, akkor se köszönt, meg se szólalt, csak nézett, és előreengedett.

De minden egyes alkalommal úgy néz rám mint aki akar tőlem valamit, és mostmár nagyon idegesít…


Mi a fene lehet mögötte?


Gondoltam ráírok mostmár, az se zavar ha pszichopata csak mondja el az igazat xd



2023. jún. 26. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.Mindenesetre elégge bunkó húzás tőle ez a nemköszönés.Tuti hogy emlékszik rád? Mert ha nem ismernélek én se köszönnék azért mert szépen nézel.De mondjuk ha egy idegen rámköszön, illedelemből visszaköszönök.
2023. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!