Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy random lány az iskolábó...

Ha egy random lány az iskolából, akit nem is ismerek, sokszor köszön ha találkozunk, az azt jelenti hogy tetszem neki és kezdeményezhetnék nála?

Figyelt kérdés

Régen is volt a gimiben, hogy olyan lányok köszöntek nekem a folyosón, akikkel soha egy szót nem beszéltem. Bejöttem nekik?


Most is van, hogy olyan jó csaj köszön néha, akivel két éve volt fél évig heti egy közös óránk és soha nem beszéltünk.


Vagy valami 300 fős órán látjuk egymást egy lánnyal és ennyi, de utána sokszor köszön, néz, ha találkozunk.


Lányok, ha egy ennyire nem ismert fiúnak köszöntök, az eléggé azt jelenti hogy tetszik nektek? Vagy mind az ötszáz embernek köszöntök minden nap, akit ismertek látásból?


2014. okt. 13. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ennek örülök
2014. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz nyugodtan! :) Ha mosolyog a köszönéshez (máshogy mint alapból), akkor szinte tutibiztos. :)
2014. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet hogy csak jobban megakarnak ismerni:) ha tetszik a lány te is köszönj vissza vidáman,mosolygósan :)
2015. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!